Wycieki grafiki Crash Bandicoot Wumpa League

W ciągu ostatnich kilku tygodni nagrzewały się plotki o nowej grze Crash Bandicoot od Activision i dewelopera Toys for Bob. Nic nie zostało potwierdzone w chwili pisania tego tekstu, ale wielu spekuluje, że będzie to ponowne uruchomienie „Wumpa League”, Gra wieloosobowa, która była w fazie rozwoju, ale nie została oficjalnie ogłoszona. Czy wiesz, że Liam Robertson z Gaming wypowiadał się w przeszłości o Lidze Wumpa, a teraz podzielił się wcześniej niewidzianą wcześniej koncepcją techniczną z gry, zawierającą kilka znajomych twarzy z Crash Bandicoot 4a także niektórzy nowicjusze.

Grafiki koncepcyjne można znaleźć w tweecie Robertsona umieszczonym poniżej.

W kolejnym tweecie Robertson potwierdził, że ma inną grafikę koncepcyjną opartą na grze i będzie udostępniać dodatkowe obrazy w przyszłości. W ostatnim podkaście Windows Central, Wygląda na to, że Jez Corden przypadkowo potwierdza, że ​​nowa gra Crash Bandicoot jest w przygotowaniu. Corden odpowiedział na powyższy tweet Robertsona, zauważając, że „może potwierdzić przynajmniej kilka z nich [the characters] w bieżącej iteracji.

Seria Crash Bandicoot od 1996 roku zajmuje szczególne miejsce w sercach graczy. W ciągu ostatnich kilku lat ukochany Bandicoot pojawił się w kilku cenionych tytułach, m.in. Trylogia Crash Bandicoot N. A Crash Bandicoot 4. Te gry zostały wydane po kilku latach, w których Crash prawie zniknął. Po tym, jak Toys for Bob rozpoczęło pracę nad serią Call of Duty, wielu fanów Crasha obawiało się, że Bandicoot zrobi kolejną przerwę. Chociaż Activision jeszcze oficjalnie nie ogłosiło kolejnej gry Crash Bandicoot, pojawiło się wystarczająco dużo plotek, by sugerować, że nowy tytuł jest w fazie rozwoju, który prawdopodobnie zostanie ogłoszony w najbliższej przyszłości. Nie jest jasne, kiedy to się stanie ani na jakie platformy trafi gra. Jednak dopóki nie otrzymamy oficjalnego komunikatu, fani nadal powinni traktować te plotki z ostrożnością.

READ  Pocketnow Daily: ujawniono Google Pixel 6a i szczegóły dotyczące Galaxy Z Fold 4 i nie tylko! (Wideo)

Czy jesteś fanem serii Crash Bandicoot? Co masz nadzieję zobaczyć w kolejnym wpisie z serii? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top