Wycieki z etui Samsung Galaxy Z Fold4 pokazują nieco inne proporcje

Samsung Galaxy Z Fold3 to świetny składany smartfon, ale być może jego głównym problemem są nadmierne proporcje zewnętrznego wyświetlacza, co sprawia, że ​​pisanie nie jest wspaniałym doświadczeniem. Według nowego wycieku z Chin dzisiaj ten śmiech może być lepszy w następnym pokoleniu.

Poniżej widzimy przezroczyste etui do Galaxy Z Fold3, a także kilka zrzutów ekranu, które rzekomo są podobne do nadchodzącego Galaxy Z Fold4. Ten ostatni ma nieco większą szerokość, co oznacza, że ​​nieco poprawiono proporcje ekranu okładki, dzięki czemu jest on niższy niż Fold3.Etui na Galaxy Z Fold3 (po lewej) kontra przeciekające etui na Galaxy Z Fold4 (w środku, po prawej)
Etui na Galaxy Z Fold3 (po lewej) kontra przeciekające etui na Galaxy Z Fold4 (w środku, po prawej)

Etui na Galaxy Z Fold3 (po lewej) kontra przeciekające etui na Galaxy Z Fold4 (w środku, po prawej)

Oczywiście nie możemy być nawet pewni, czy ten materiał rzeczywiście przedstawia obudowę Fold4, ale pod warunkiem, że tak zrobisz, a producent obudowy, o którym mowa, jest oparty na oficjalnych wymiarach Samsunga, może to sprawić, że kolejny koreańskiej firmy będzie znacznie składany łatwiejszy w użyciu, gdy jest zamknięty.

Jedyną inną rzeczą, jaką ujawnia wyciek z obudowy, jest to, że konstrukcja wyspy aparatu w Fold4 będzie bardzo podobna do tej w Fold3, z wydłużonym kształtem koralików, w którym mieści się wiele czujników.

Kilka dni temu słyszeliśmy również, że składany wyświetlacz Fold4 będzie miał mniej zauważalne zagniecenie, co jest kolejnym poważnym problemem, jaki ludzie mieli w przypadku jego poprzednika, więc wygląda na to, że Samsung może faktycznie powoli poprawiać rzeczy na całej planszy. Czy to może oznaczać, że przy następnym złożeniu dostaniemy również odpowiedni system krzywek głównych? Poczekajmy i zobaczmy, co się stanie.

źródło

READ  Google w 2022: 5 rzeczy, które chcemy zobaczyć

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top