Wzruszająca wiadomość od królowej została opublikowana jako nowy awatar na Platynowy Jubileusz

królowie

Oszałamiające nowe zdjęcie królowej zostało wydane przed obchodami jej platynowego jubileuszu. Zdjęcia/Obrazy Getty

Królowa świętuje 70-lecie tronu pięknym nowym zdjęciem.

Specjalnie zamówiony obraz został wydany z okazji rozpoczęcia obchodów jej platynowego jubileuszu, które rozpoczynają się w czwartek Trooping the Color Parade.

Sfotografowane przez Ranalda Mackechnie, zdjęcie zostało zrobione w przedsionku Wiktorii w zamku Windsor 25 maja. W tle widoczna jest okrągła wieża zamku i posąg króla Karola II w czworoboku.

W przeciwieństwie do swoich poprzednich trzech zdjęć jubileuszowych, na tym królowa zdecydowała się na prosty wygląd w pudrowoniebieskiej sukience ponczo i wszyła perły, z wyraźnie widocznym pierścionkiem zaręczynowym podarowanym jej przez jej zmarłego męża, księcia Filipa. Palec.

Nosiła tiarę stanu cesarskiego do swojego srebrnego jubileuszowego selfie oraz tiary, królewską szarfę i medale na jej portretach jubileuszowych ze złota i diamentów. Ale na tym zdjęciu ośmioletnia babcia i dwunastoletnia babcia wybrały bardziej zrelaksowany wygląd.

Królowa wystosowała osobistą wiadomość przed uroczystościami.

Powiedziała: „Dziękuję wszystkim, którzy zebrali się, aby zebrać wspólnoty, rodziny, sąsiadów i przyjaciół, aby świętować mój Platynowy Jubileusz w Wielkiej Brytanii i całej Wspólnocie. Wiem, że z tych świątecznych okazji powstanie wiele szczęśliwych wspomnień”. .

To zdjęcie królowej zostało opublikowane na początku tego roku z okazji jej 96. urodzin.Zdjęcie / Pałac Buckingham
To zdjęcie królowej zostało opublikowane na początku tego roku z okazji jej 96. urodzin.Zdjęcie / Pałac Buckingham

„Nadal inspiruję się dobrą wolą i mam nadzieję, że nadchodzące dni będą okazją do zastanowienia się nad wszystkim, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 70 lat, gdy patrzymy w przyszłość z ufnością i entuzjazmem” – podsumował podpis na liście. Elżbieta R.

Królowa fotografowała najsłynniejszych fotografów świata, od Cecila Beatona po Annie Leibovitz.

READ  Członkowie Capitol Riot Committee: Udostępniono wystarczająco dużo dowodów, by oskarżyć byłego prezydenta USA Donalda Trumpa

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top