YouTube testuje nowy kanał opinii społeczności w swojej aplikacji mobilnej

YouTube testuje nowy kanał opinii społeczności w swojej aplikacji mobilnej

YouTube stara się lepiej zintegrować tekstowy element udostępniania społecznościowego, poprzez Kanał nowych postów społeczności Dla kanałów w aplikacji mobilnej.

Jak wyjaśnił youtube:

Słyszeliśmy, że YouTuberzy szukają większej liczby sposobów znajdowania wpisów społeczności od twórców, dlatego eksperymentujemy z kanałem „Tylko posty” na karcie Strona główna na urządzeniach mobilnych. „Jeśli korzystasz z okresu próbnego, w poszczególnych postach społeczności na stronie głównej możesz zobaczyć przycisk „Wyświetl wszystko”, który możesz kliknąć, aby wyświetlić więcej postów z kanałów, z którymi miałeś kontakt w przeszłości, lub postów, które naszym zdaniem może jak.”

Zasadniczo tworzy tekstowy kanał aktualizacji podobny do Twittera YouTube, zawierający posty z kanałów, które obserwujesz i kanały, które mogą Ci się spodobać, zintegrowane w spersonalizowany strumień aktualizacji.

Może to być ciekawy element zaangażowania i kolejny sposób dla menedżerów kanałów na informowanie odbiorców o dodatkowych aktualizacjach, wykraczających poza same przesłane filmy.

YouTube sprawia, że ​​posty społecznościowe stanowią większą część zaangażowania społeczności, dodając… Ankiety, egzaminy (Dostępne na Androida, wkrótce na iOS) Aktualizacje znikająI więcej. W maju YouTube obniżył także progi kwalifikujące się do otrzymywania opinii społeczności, dzięki czemu wszyscy menedżerowie kanałów mogą teraz korzystać z tej funkcji.

Nowa zakładka niestandardowych notatek dodaje jeszcze jedną kwestię, która może uczynić ją jeszcze bardziej wartościowym środkiem komunikacji i docierania w aplikacji.

YouTube twierdzi, że testuje swój nowy mobilny kanał Notatki społeczności z „małą grupą użytkowników” korzystających zarówno z Androida, jak i iOS.

READ  Aukcje God of War Ragnarok Jotnar zalały eBay po szybkiej wyprzedaży w USA

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *