Zaktualizowany Volkswagen Touareg szpiegował na wideo i wygląda na to, że jest prawie gotowy do produkcji

Zaktualizowany Volkswagen Touareg szpiegował na wideo i wygląda na to, że jest prawie gotowy do produkcji

Zadebiutował w maju.

Zmodernizowany Volkswagen Touareg zadebiutuje w maju. Ten film pokazuje, że firma wciąż pracuje nad rozwojem zaktualizowanego SUV-a w niskich temperaturach.

Zespół programistów Volkswagena ukrywa w tym filmie zaktualizowane reflektory Touarega. Oficjalne zdjęcia zwiastuna (poniżej) ujawniają, że pasek światła biegnie pod reflektorami i rozciąga się do kratki. Logo VW oddziela dwie sekcje oświetlenia. Różne wykończenia otrzymają również modyfikacje dolnej części deski rozdzielczej.

Jak zwykle w przypadku aktualizacji samochodów, po bokach Touarega nie ma aktualizacji. VW wprowadzi kilka nowych wzorów kół o średnicach do 21 cali.

Z tyłu Touareg zyskuje nowe tylne światła. Prawdopodobnie z ogona będzie biegła listwa świetlna, którą firma nadal utrzymuje. Niewielkie modyfikacje zderzaka można wykonać w różnych wersjach wyposażenia.

Według zwiastuna, Touareg zyskuje czujnik do pomiaru dodatkowej masy i dokonywania niezbędnych korekt w elektronicznym systemie kontroli stabilności. Istnieją wersje standardowych i dostępnych systemów zawieszenia pneumatycznego.

Teasery zapewniają spojrzenie na kabinę i nie ma oznak większych zmian. Ekrany wyglądają tak samo, ale mogą istnieć pewne aktualizacje oprogramowania. Niektóre elementy wyglądają inaczej niż obecny model.

Chociaż Touareg będzie wyglądał jak nowy, nadal będzie miał te same silniki. 3,0-litrowy turbodiesel V6 jest dostępny z 231 KM i 369 lb-ft oraz 286 KM i 442 lb-ft. Benzynowy silnik V6 o mocy 340 KM i momencie obrotowym 332 Nm. eHybrid PHEV wytwarza 381 KM i 443 lb-ft, podczas gdy R eHybrid 456 KM i 516 lb-ft.

Nic nie wskazuje na to, by Volkswagen zamierzał sprowadzić Touarega z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Atlas i Atlas Cross Sport odgrywają swoją rolę w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz bardziej solidnej oferty w USA, po prostu poczekaj. Grupa VW wprowadza na rynek markę Scout, m.in. buduje tam fabrykę. Elektryczna ciężarówka pojawi się jako pierwsza w 2026 r., a SUV pojawi się później. Oba będą miały styl retro z elementami międzynarodowego skautingu.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *