Zaoszczędź 195 USD na odkurzaczu/mopie Roborock S7

Masz mało czasu? Aktywuj Roborock S7, aby jednocześnie skutecznie czyścić i czyścić podłogi. i przez ograniczony czas, Kup urządzenie 2 w 1 za 454,99 USD — 30% zniżki od ceny detalicznej 649,99 USD W sprzedaży w Amazon Cyber ​​​​poniedziałek.

Ładowanie bez podstawy samorozładowania (więc będziesz musiał wydać kolejne 500 USD, aby zamówić pakiet Roborock S7+ w przedsprzedaży), robot jest dostarczany ze standardową stacją bazową. S7 oferuje cztery poziomy mocy ssania – Cichy, Zrównoważony (domyślny), Turbo i Maks. – które mogą pochwalić się imponującą mocą ssania 2500 Pa, dzięki czemu idealnie nadaje się do domów ze zwierzętami i dywanami.

W przeciwieństwie do innych modeli hybrydowych, które po prostu unikają dywanów podczas wycierania, kiedy S7 wyczuwa teksturę podłogi, podnosi podkładkę o 0,2 cala i nadal się unosi, wykonując swoje zadanie za jednym zamachem. I chociaż nie jest wyposażony w fizyczny pilot, możesz sterować odkurzaczem za pomocą wbudowanych przycisków, aplikacji mobilnej lub skrótów Alexa, Asystenta Google i Siri.

Roborock twierdzi, że bateria o pojemności 5200 mAh zapewnia do 180 minut pracy — prawdopodobnie w trybie cichym. Pamiętaj, że zwiększenie mocy ssania powoduje szybsze rozładowywanie baterii.

Kup teraz robot czyszczący S7 2 w 1 za 454,99 USD – 30% zniżki 649,99 USD. Ale pospiesz się: oszczędności w wysokości 195 USD są dostępne tylko w Cyberponiedziałek.

Szukasz oferty?

Zapisz się do sponsorowanego przez naszych ekspertów Oferty Dzienne Newsletter z najlepszymi ofertami, jakie znajdziesz w dowolnym miejscu.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do newslettera oznacza zgodę na Instrukcja użycia I polityka prywatna. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynów.

READ  Potencjalna rozgrywka Yunjina ujawniona w Genshin Impact 2.4

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top