Zaoszczędź 50 USD na zestawie Planet Earth II i Blue Planet II 4K UHD w Amazon

Zaoszczędź 50 USD na zestawie Planet Earth II i Blue Planet II 4K UHD w Amazon

Dla tych, którzy kochają przyrodę i serię Planet Earth II, mamy dobrą wiadomość: możesz zaoszczędzić aż 50 dolarów na grach Planet Earth II i Blue Planet II 4K UHD w cenie AmazonkaCo obniżyło jego cenę z 69,99 dolarów do 19,99 dolarów. Ten 7-płytowy zestaw z narracją Davida Attenborougha przedstawia ląd, morze i żyjące w nich zwierzęta w oszałamiającej rozdzielczości 4K UHD. Pełną ofertę dotyczącą tego zestawu można sprawdzić pod linkiem poniżej.

Oferta kolekcji Planet Earth II i Blue Planet II w rozdzielczości 4K

Jeśli chcesz dodać do swojej kolekcji więcej nośników fizycznych 4K UHD lub Blu-ray, w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawi się doskonała różnorodność, na którą warto zwrócić uwagę. W naszym raporcie nt Nadchodzące daty premier 4K UHD i Blu-raymożesz znaleźć wszystko, od zamówień w przedsprzedaży na Twoje ulubione filmy kinowe roku, które w końcu zostaną wydane w domu (np. Mission Impossible – Dead Reckoning, część 1) po ogromne kolekcje ulubionych programów wydanych na Blu-ray, takie jak Doctor Who: cały nowy rok Grupa. Niezależnie od tego, czego szukasz, przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę filmów i programów, które ułatwią Ci zakupy.

A ponieważ Czarny Piątek zbliża się wkrótce w listopadzie, prawdopodobnie będzie mnóstwo ofert na nośniki fizyczne 4K UHD i dyski Blu-ray. W naszym raporcie nt Jakich ofert można się spodziewać podczas Czarnego Piątku 2023?Opisaliśmy, czego możesz spodziewać się ze zniżką podczas tej ogromnej wyprzedaży, co najlepiej sprawdzić w tym czasie, a także kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać tegoroczne zakupy online. Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego chcemy pomóc Ci zaplanować najlepsze możliwe rabaty na zakupy, gdy Czarny Piątek nabiera tempa.

Hannah Houlihan jest niezależną pisarką, która współpracuje z zespołami typerów i handlowcami w IGN.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *