Zapowiedziano uzupełnienie zapasów PS5 w następnym sklepie

W sklepie ogłoszono kolejne uzupełnienie PS5. Mówiąc dokładniej, GameStop ujawnił, że podąża w ślady Best Buy, wprowadzając pierwszą wymianę konsoli w sklepie. Jednak uzupełnianie zapasów w sklepie GameStop będzie znacznie bardziej ograniczone niż uzupełnianie zapasów w Best Buy. Chociaż nie każdy sklep Best Buy był zaangażowany w uzupełnianie zapasów, wiele osób w całym kraju to robiło. GameStop nie będzie uzupełniany w sklepie w całym kraju. Zamiast tego będzie ograniczony do sklepów w tych trzech obszarach: Nowym Jorku, Dallas i Atlancie. W tej chwili nie jest jasne, jak duży będzie program, czy zostanie to wypróbowane w innych obszarach lub czy dołączona zostanie całkowicie cyfrowa wersja konsoli za 400 USD. Wiemy tylko, że pojawi się ona w tych trzech regionach 30 września i będzie ograniczona do zestawów, co oznacza, że ​​nie będzie opcji zakupu samej konsoli.

W tej chwili nie ma słowa o podobnym uzupełnieniu zapasów Xbox Series X, które są równie trudne do wywołania jak PS5. Nie jest jasne, dlaczego promocja ogranicza się do PS5. Nie jest również jasne, czy jest to jednorazowa promocja, czy coś, co GameStop będzie kontynuował w przyszłości. Wreszcie, nie ma ani słowa na temat tego, czy uzupełniony asortyment obejmie całkowicie cyfrową konsolę PS5, która kosztuje 400 USD, co jest o 100 USD tańsze niż standardowa wersja 500 USD z napędem dyskowym.

Jak zawsze będziemy Cię informować, gdy dowiemy się więcej. Jak dotąd GameStop nie podał istotnych szczegółów powyżej, ale może się to zmienić po publikacji. Jeśli tak się stanie, postaramy się odpowiednio zaktualizować historię.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z PS5 – w tym nie tylko najnowszego uzupełnienia, ale także najnowszych oficjalnych wiadomości, plotek i nieoficjalnych przecieków – kliknij tutaj. Tutaj Alternatywnie, sprawdź najnowsze i odpowiednie linki wymienione bezpośrednio poniżej.

READ  Google zapewnia przewodowy dzwonek do drzwi najlepszą funkcję dzwonka Nest (bateria)

Jak zawsze, zapraszamy do sekcji komentarzy ze swoimi przemyśleniami lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Proszę daj mi tam znać. Wybierasz się na PS5?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top