Znajdź status przepływu za pomocą narzędzia do tworzenia kolei wiejskich od stacji do stacji

Znajdź status przepływu za pomocą narzędzia do tworzenia kolei wiejskich od stacji do stacji

Niektóre z najlepszych gier roku mają dużą złożoność. Wrota Baldura 3 Wypełnione skomplikowanymi menu oraz nieskończonymi możliwościami narracji i walki; Legenda Zeldy: Łzy Królestwa Daje graczom różnorodne sposoby rozwiązywania zagadek dzięki dużej liczbie urządzeń Zonai. Te gry należą do moich ulubionych, ale wzbudziły we mnie również równe i przeciwne pragnienie prostoty, gier o prostszej mechanice i bardziej relaksującej rozgrywce, jak Dorromantyczny Lub rozładunek.

Na szczęście Sim jest konstruktorem kolei Stacja do stacji Urzeka prostotą. Gra czerpie namacalną zabawę z trybu kolejowego i porównuje ją z bardzo fajnym stylem graficznym. Zasady są proste: buduj stacje i wyznaczaj ścieżki pomiędzy placówkami, z których każda wymaga odrębnych towarów i produkuje je. Połącz młyn z piekarnią, a następnie dostarcz wszystko do miasta. Przy każdym udanym połączeniu zarabiasz trochę pieniędzy, które następnie wydajesz na tworzenie kolejnych stacji i tras. Dłuższe trasy są droższe, podobnie jak trasy wymagające mostu (na przykład wypełniającego lukę między dwiema ścianami klifów).

Podczas gdy inne relaksujące strategiczne gry symulacyjne mogą popchnąć graczy na wyższy poziom złożoności, Stacja do stacji Realizuje swoją hipotezę minimalistycznej łatwości. Placówki niezbędne do wyprodukowania kolejnej osoby nie muszą być połączone szeregowo; Placówki muszą być połączone tylko gdzieś wzdłuż tej samej pętli kolejowej. Na przykład Twoja ścieżka nie musi prowadzić od farmy pszenicy do młyna, piekarni i miasta. Możesz alternatywnie ułożyć je od młyna do miasta, od farmy pszenicy po piekarnię, a nadal będziesz w stanie pokonać poziom. Pewnie, że jesteś Móc Gra stała się bardziej skomplikowana, gdy próbowałem wygrać „premie za stosy” – które gracze otrzymują za łączenie placówek w określonej kolejności – ale w dużej mierze tego unikałem, na rzecz spokojnej zabawy.

Zamiast tego spędzam dużo… Stacja do stacji Czas gry skupiał się po prostu na moich pociągach ciężarowych. Możesz powiększyć obraz na tyle, aby cieszyć się najdrobniejszymi szczegółami sztuki w stylu wokseli – od małych domów w centrum miasta po woksele z drzewami. Projekt dźwięku pomaga tylko w poczuciu spokoju; Układaniu torów towarzyszy czysty dźwięk, a sukces – delikatny dźwięk zarobionych monet. To bardzo przyjemny czas, idealny na odreagowanie stresu lub osiągnięcie stanu flow podczas oglądania przejeżdżających pociągów.

READ  Nowy wyciek Apple ujawnia bardzo potrzebną ulepszoną funkcję iPhone'a

Czytaj więcej

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *