Aktualizacja GTA Online zaskakuje graczy darmowym prezentem z trylogii GTA

Nowy GTA Online Aktualizacja została wydana, a wraz z nią darmowy prezent z okazji świętowania Grand Theft Auto: The Trilogy — edycja ostateczna! Gracze, którzy posiadają Trójkę i się logują GTA Online Do 25 listopada płaszcze więzienne Liberty City będą rozdawane za darmo! W żadnym wypadku nie jest to ogromny bonus i prawdopodobnie nie przekona żadnego gracza do kupna Trylogia GTA Jeśli jeszcze tego nie zrobili. Jednak dla GTA Online Gracze, którzy kupili zestaw w tym miesiącu, to świetna mała funkcja i trudno narzekać na coś, co jest darmowe!

Gracze mogą spodziewać się, że płaszcze znajdą się w szafie w ciągu 72 godzin od zalogowania GTA Online Po 2 grudnia. Aby zakwalifikować się do otrzymania prezentu, gracze muszą go posiadać GTA Online I Trylogia GTA powiązane z ich kontem w klubie społecznościowym.

Oczywiście darmowy przedmiot w GTA Online Być może nikogo nie należy namawiać do zakupu Trylogia GTA! W końcu, od czasu wydania w zeszłym tygodniu, grupa spotkała się z dość kiepskim przyjęciem. Chociaż gry zawarte w kolekcji są jednymi z najlepszych w historii, fani serii nie byli szczególnie zadowoleni ze sposobu, w jaki została potraktowana. Od grafiki gry po jej wydajność, jasne jest, że kompilacja nie spełnia standardów, jakich oczekują gracze. Wielu kupujących ma również nadzieję, że Rockstar Games naprawi sytuację w nadchodzących tygodniach.

Na szczęście darmowa pozycja to nie jedyna rzecz GTA Online Gracze muszą czekać na ten tydzień! Gracze mogą również otrzymać bezpłatnie barwę weekendowego wyścigowca Bravado Banshee. Do 24 listopada gracze mogą spodziewać się potrójnych nagród w serii Diamentowych adwersarzy, 2x GTA$ i RP, aby rywalizować w strefie zrzutu.

GTA Online Dostępne teraz na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry Tutaj.

READ  Zarządzaj pamięcią smartfona w inteligentny sposób

Co myślisz o tym tygodniu GTA Online Aktualizacja? strzelałeś? Trylogia GTA? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top