Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

Firma Epic ujawniła nadchodzącą zawartość, która będzie dostępna dla To jest gra elektroniczna Subskrybenci załogi w czerwcu. W centrum kolejnego pakietu subskrypcji znajduje się jasnoróżowa skóra Mecha Cuddle Master, kopia stroju Cuddle Team Leader, który zastępuje ukochaną maskę niedźwiedzia kombinezonem robota.

Plik To jest gra elektroniczna Subskrypcja załogi kosztuje 11,99 $ miesięcznie, co zapewnia graczom miesięczną skórkę oraz 1000 V-dolców do wydania w sklepie z przedmiotami i kilka innych korzyści. W czerwcu gracze mogą spodziewać się zakupu skóry Mecha Cuddle Master i związanego z nią Nuzzle Jet Pickaxe, Cuddle Mech Wrap i Psytronic Bow Back Bling. Wersja różowa jest wersją domyślną, ale będzie zawierała również wzory biało-czarne i biało-czerwone.

Jeśli zarejestrujesz się w czerwcowym pakiecie, automatycznie otrzymasz przepustkę bojową rozdziału 2 – sezonu 7. Jeśli kupiłeś przepustkę bojową przed rejestracją, Epic powie, że otrzymasz 950 V-dolców z powrotem na swoje konto. Promocja Spotify również trwa To jest gra elektroniczna Subskrybenci Crew otrzymują trzy bezpłatne miesiące Premium, jeśli odbiorą kod przed 30 czerwca o 20:00 czasu wschodniego.

Epic zauważa, że ​​jeśli zarejestrujesz się w subskrypcji przed 31 maja o 20:00 ET, będziesz mógł otrzymać pakiet May Crew, który zawiera skórkę Deimosa, a także ekrany ładowania i powiązane elementy kosmetyczne. Pakiet subskrypcji czerwcowej będzie zawierał również cztery ekrany ładowania o tematyce Cuddle.

Następny miesiąc przyniesie To jest gra elektronicznaSezon 7 Grand Edition, uwolnij kosmitów na wyspie Battle Royale. Nie wiemy jeszcze, czego się spodziewać w nadchodzącym sezonie; Możliwe, że wyspa zmieni się w jakiś sposób i najprawdopodobniej zmieni się system sformułowań lub zostanie usunięty. Nowy sezon rozpoczyna się 7 czerwca, więc masz mniej niż dwa tygodnie na ukończenie wyzwań sezonu 6.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *