Aktualizacja No Man’s Sky’s Frontiers umożliwia kontrolowanie i rozwijanie własnego Mos Eisley • Eurogamer.net

Dostępne już dziś na Xbox, PlayStation i PC.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś żyć życiem strażnika kosmosu w jakimś międzygalaktycznym mieście na pograniczu, najnowsza darmowa aktualizacja No Man’s Sky zapewni Ci naprawdę dobre rozwiązanie.

Aktualizacja No Man’s Sky’s Frontiers – siedemnasta (!) wydana od czasu premiery – pojawia się dzisiaj na konsolach Xbox, PlayStation i PC, oferując coś nieco innego niż stale rozwijający się segment kosmosu eksploracyjnego Hello Games. Gracze mogą teraz natknąć się na generowane proceduralnie osady przypominające Mos-Eisley podczas eksploracji zamieszkałych planet w całej galaktyce, z których każda zawiera unikalne budynki, układy otoczenia, schematy kolorów oraz dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne.

Co ciekawe, osady stanowią coś więcej niż tylko punkty zainteresowania dla wędrownych turystów kosmicznych; Gracze mogą zgodzić się na zostanie nadzorcami niekontrolowanej osady, w którym to momencie ich zadaniem będzie wszystko, od planowania miasta i zarządzania skarbcem, przez tworzenie polityki i rozwiązywanie konfliktów, po obronę ataków wroga, gdy zajdzie taka potrzeba.

No Man’s Sky – Frontiers Trailer film

Osiedla zaczynają się skromnie, z niewielką liczbą budynków i mieszkańców, ale można je rozwinąć w tętniące życiem centra cywilizacji, zbierając zasoby do budowy nowych budynków, przyciągania nowych pionierów i rozwijania kwitnącego miasta. Aby pomóc w tym rozszerzeniu, Frontiers wprowadza „setki” nowych głównych części — w tym nowe zespoły konstrukcyjne z drewna, kamienia i stopów — wraz z odnowioną fasadą murowaną, co ułatwia umieszczanie, mierzenie, obracanie i ponowne kolorowanie elementów murowanych . „Podnieś i przenieś podstawowe części, które ułożyłeś, duplikuj części lub buduj nowe niemożliwe struktury w trybie wolnej przestrzeni” — mówi Hello Games.

Chociaż osady są niewątpliwie głównym tematem najnowszej aktualizacji No Man’s Sky, zawierają one również o wiele więcej. Pojawiły się nowe wielobarwne mgławice, które upiększają eksplorację kosmosu, na przykład „prawie” wszystkie efekty wizualne – w tym broń i eksplozje – zostały ponownie sprawdzone i ulepszone. Mamy też nowy sezon ekspedycji i nowe nagrody w grze za pośrednictwem Twitch Drops „Już wkrótce”.

READ  Tim Cook wolałby sprzedać Ci iPhone'a niż dodać RCS do iMessage

„Granice stanowią kolejny kamień milowy w podróży No Man’s Sky” – podsumowuje Hello Games. „Nasza podróż trwa”. Pełne informacje o aktualizacji Można go znaleźć tutaj.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *