Aktualizacje turniejów rugby na żywo: All Blacks v Springboks – drużyny, godzina rozpoczęcia, transmisja na żywo i sposób oglądania

Kapitan All Blacks ujawnia, czego nauczył się najwięcej w ciągu ostatniego tygodnia. Wideo / Wszyscy Czarni

Cała akcja All Blacks przeciwko Springboks w finale Mistrzostw Rugby.

Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim All Blacks zmierzą się ze Springboks na stadionie Cbus Super na Gold Coast, o 23:05:

Powrót Antona Lennerta-Browna jako linebackera i Luke’a Jacobsona w napastnikach nieznacznie zmienił kształt All Blacks, którzy zagrają dziś wieczorem ze Springboksami w finale Ligi Rugby na Gold Coast w Queensland.

Lennert Braun opuścił pierwszy mecz w zeszły weekend z RPA z powodu naciągniętego ścięgna podkolanowego, a Jacobson wycofał się w ostatniej minucie z powodu problemów z żołądkiem. Nowa Zelandia wygrała mecz 19-17, aby zdobyć tytuł mistrzowski.

Lienert-Brown zajął jego miejsce w środku, zmuszając Rieko Ioane do przeniesienia się z tego miejsca na lewe skrzydło. Jacobson wrócił na ósme miejsce, co oznacza, że ​​kapitan Ardi Savia zagra po otwartej stronie, a Akira Ewan po ciemnej stronie. Wąska piątka się nie zmieniła.

Główny trener Ian Foster dokonał dwóch poważnych zmian w defensywie, przydzielając Sivo Reese na prawe skrzydło w miejsce Willa Jordana – jedynego strzelca All Blacks w zeszły weekend – oraz Brada Webbera przed TJ Perenarą na środku obrony.

Perinara schodzi z ławki razem z Ethanem Blackaderem, który grał w miejsce Jacobsona w zeszły weekend.

First Five Richie Muonga wraca do rundy 23 na ławce po niedawnym powrocie do drużyny po zakończeniu izolacji. Mo’unga spóźnił się z Nowej Zelandii, ponieważ jego żona spodziewała się dziecka i opuściła poprzednie mecze o mistrzostwo Nowej Zelandii.

Bewden Barrett ponownie wystartuje z 10. miejsca.

Oczywiste jest, że niektóre zmiany Fostera mają na celu rozwiązanie problemów, które pojawiły się w wynikach Nowej Zelandii w zeszłym tygodniu. Mimo, że spodziewali się zaporu wysokiej piłki od Springboksów, nie podeszli do wyzwania tak, jak powinni.

READ  Netball: Srebrne Paprocie wygrały 10 bramkami, aby przegrać serię w Anglii

Skrzydłowy George Bridge, który zrzucił jedynego rzutu z RPA, został wykluczony z 23 meczu.

Foster wybrał Webbera, który oferuje szybszą dostawę niż półplecy, oraz Jacobsona, który zapewnia dodatkową fizyczną obecność w przestrzeni. Reese jest biegły w używaniu wysokich piłek i szybkim przekształcaniu obrony w atak.

„W zeszłym tygodniu nauczyliśmy się kilku lekcji” – powiedział Foster. „Nie dbaliśmy o piłkę tak, jak mogliśmy, a niektóre z naszych prac w boksie nie były tak dobre, jak chcieliśmy. Musimy poprawić nasze wyniki w tym obszarze, a zespół jest chętny zrób to dobrze w ten weekend”.

Zwycięstwo Nowej Zelandii w ostatni weekend w ich setnym teście przeciwko RPA zdecydowało o tegorocznych mistrzostwach. Ale Foster mówi, że nadal chcą zakończyć tę część sezonu solidnym występem.

„Poziomy energii w zespole są wysokie” – powiedział. „To nasz piąty test z rzędu i jesteśmy bardzo podekscytowani przed kolejnym wielkim testem przeciwko RPA i ostatnim testem turnieju”.

Wcześniej w tym tygodniu trener Springboks Jack Nyenber zdecydował się na konsekwencję, dokonując tylko dwóch zmian z powodu kontuzji w 23. dniu meczu.

France Malherbe zabraknie w drużynie Tighthead Prop, a Marco van Staden za przegrywającego napastnika. Ox Nche w Malherbe, chociaż Nche zacznie od luźnej strony. Trevor Nyakcan odwrócił głowę, a Jasper Veese został powołany, aby zastąpić Van Stadena na ławce.

Wing Chaseline Colby wrócił z powodu kontuzji nogi, która powstrzymała go od przegranej w zeszły weekend RPA z Australią i Nowej Zelandii.

różnica

wszyscy czarni: Jordi Barrett, Sivo Reese, Anton Lennert-Brown, David Haveley, Rico Ewan, Bowden Barrett, Brad Webber, Luke Jacobson, Ardi Savia (w środku), Akira Ewan, Scott Barrett, Brody Ritalik, Nebo Laulala, Cody Taylor, Joe Moody.

Protektoraty: Asafo Omoa, George Bauer, Ufa Tongavasi, Patrick Tuipuluto, Ethan Blackader, TJ Perinara, Richie Muonga, Damien Mackenzie.

READ  Były menadżer Manly, Don Seng, zalał się łzami po śmierci Keitha Titmussa na sesji treningowej Sea Eagles

Afryka Południowa: Willy Le Roux, Sbu Nkosi, Lukhanyo Am, Damian de Allende, Makazole Mapimpi, Handre Pollard, Faf de Klerk, Duane Vermeulen, Kwagga Smith, Siya Kolisi (c), Lood de Jager, Eben Etzebeth, Trevor Nyakambi, Nche.

Protektoraty: Malcolm Marks, Stephen Kitchoff, Vincent Koch, Franco Mostert, Jasper Veese, Herschel Gentgis, Elton Gantges, Frans Stein.

Ostatnie pięć egzaminów

2018: All Blacks 34, Springboks 36, Wellington
2018: All Black 32, Springbox 30, Pretoria
2019: All Black 16, Springbox 16, Wellington
2019: All Blacks 23, Springbox 13, Jokohama
2021: All Blacks 19, Springbox 17, Townsville

Perspektywa

Wszystkie czarne: 1,24 USD
Springboks: 4,15 USD

Punkty startowe: -10,5 Wszystkie czarne

pogoda

W sobotni wieczór w rejonie Gold Coast spodziewana jest bezchmurna i ciepła pogoda.

Jak nadrobić zaległości w pracy

The Herald zapewni aktualizacje na żywo. Komentarz meczowy można oglądać na żywo w serwisach Newstalk ZB, Gold AM i iHeartRadio.

Mecz będzie transmitowany na żywo w Sky Sport 1, transmisja rozpocznie się o 22:00. Jeśli chcesz obejrzeć mecz online, możesz transmitować mecz na żywo za pośrednictwem Sky Sport Now.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *