Amazon oferuje ogromną zniżkę na gigantyczne urządzenie zwiększające produktywność Surface Pro 8

Amazon oferuje ogromną zniżkę na gigantyczne urządzenie zwiększające produktywność Surface Pro 8
Amazon oferuje wiele usług związanych z Microsoft Surface Pro 8. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego tabletu z funkcjami laptopa, ten powinien znajdować się na pierwszym miejscu.

Surface Pro 8 to pierwszy tablet. Jak sugeruje pseudonim Pro, jest on w dużej mierze skierowany do profesjonalistów, choć przeczy to faktowi, że jest to świetny tablet dla każdego, kto potrzebuje urządzenia mobilnego z najwyższej półki.

Surface Pro 8 ma żywy 13-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Sprzedawany model działa na czterordzeniowym procesorze Intel Core i5-1135G7 11. generacji w połączeniu z 8 GB pamięci RAM.

Działanie jest bardzo płynne, a urządzenie z wdziękiem radzi sobie z wieloma aplikacjami jednocześnie. Niezależnie od tego, czy zarabiasz na życie kodowaniem, edytujesz zdjęcia i filmy, czy piszesz jeden dokument za drugim, lista będzie w stanie nadążyć za tym wszystkim.

Ma 256 GB pamięci i z przyjemnością dowiesz się, że możesz zaktualizować dysk SSD i zapewnić sobie więcej miejsca na dysku w przyszłości.
Surface Pro 8 działa w systemie Windows i obsługuje także aplikacje na Androida. Ma także więcej portów niż większość innych tabletów klasy premium i jest wyposażony w podpórkę, która umożliwia podparcie go i korzystanie z niego bez użycia rąk.

Surface Pro 8 8 GB/256 GB zwykle kosztuje 1199,99 USD, ale Amazon tymczasowo obniżył cenę o 402 USD. To hojność w najlepszym wydaniu i powinieneś wykonać swój ruch, jeśli potrzebujesz tabletu, który może zastąpić Twój komputer stacjonarny.

Jeśli regularnie nie edytujesz wielu ciężkich filmów lub nie spędzasz większości czasu na graniu w gry wymagające dużej grafiki, ten tablet spełni wszystkie Twoje potrzeby. Będziesz zaskoczony, jak wiele możesz zrobić na urządzeniu, które nie jest tak ciężkie jak laptop.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *