Android 13 Beta 3.1 jest już dostępny i naprawdę potrzebuje Twojej opinii

Co musisz wiedzieć

  • Google wypuścił Androida 13 Beta 3.1 10 czerwca 2022 r., zaledwie dwa dni po pierwszym wydaniu Androida 13 Beta 3.
  • Ta pomniejsza wersja zawiera tylko poprawkę dla aplikacji Komentarze, która nie była dostępna dla niektórych uczestników wersji beta w wersji Beta 3.
  • Google zachęca wszystkich uczestników programu beta Androida 13 do regularnego przesyłania opinii dotyczących uszkodzonych aplikacji lub innych anegdot.

Niecałe dwa dni po premierze Androida 13 Beta 3 pojawia się kolejna nowa wersja, tym razem znana jako Android 13 Beta 3.1. Ten drobny skok w numerze wersji zawiera jedną poważną zmianę: poprawkę dla aplikacji Notes, która, jak się wydaje, nie była dostępna dla niektórych uczestników wersji beta oryginalnej wersji Beta 3.

Biorąc pod uwagę, że głównym celem programu beta jest testowanie oprogramowania i Przekazać opinię Aby pomóc naprawić błędy i sfinalizować decyzje projektowe, ważne jest posiadanie praktycznej aplikacji do zbierania opinii, która ma kluczowe znaczenie dla powodzenia programu. Androida 13 (Otwiera się w nowej karcie) Beta 3.1 nie wydaje się mieć żadnych innych znaczących zmian, takich jak Zmiana (Otwiera się w nowej karcie) Sugeruje.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top