Android Auto w tajemniczy sposób przestał działać bez powodu

Kolejny dzień, kolejny problem z Androidem Auto. Tym razem grupa użytkowników napotyka błąd, który pojawił się na początku tego tygodnia, który wydaje się całkowicie złamać aplikację na ich urządzeniach.

Normalnie nie spodziewałbyś się, że aplikacja mobilna nagle przestanie działać, nawet bez otrzymania aktualizacji, ale teraz wydaje się, że dzieje się tak z niektórymi pechowymi kolegami, którzy próbują podłączyć swoje telefony do jednostki głównej w samochodzie.

Użytkownicy konwertujący pliki Forum Aby to zgłosić, wyjaśnij, że Android Auto nie działa już w tym tygodniu, po prostu dlatego, że aplikacja nie uruchomiła się, gdy urządzenie mobilne jest podłączone do pojazdu.

Co dziwne, Google nie wysłał ostatnio żadnej aktualizacji, a ci użytkownicy twierdzą, że również nie zmienili niczego na swoich urządzeniach.

Innymi słowy, Android Auto ulega awarii tylko dlatego, że za wszystko można winić zmianę po stronie serwera.

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, których dotyczy problem i masz nadzieję znaleźć obejście problemu, wydaje się, że coś takiego nie istnieje w tej chwili, ponieważ ogólne poprawki nie mają żadnego znaczenia. Niekoniecznie jest to zaskoczeniem, bo problem pojawił się nagle, a jeśli pojawi się po stronie serwera, to tylko Google może go cofnąć.

Z drugiej strony wydaje się, że niewiele osób jest dotkniętych tym problemem, ale ci, którzy faktycznie są rozczarowani, są nieco rozczarowani, zwłaszcza że stało się to przed Bożym Narodzeniem, kiedy wielu wyjeżdża na dłuższe podróże.

Jak ktoś na forach mówi, CarPlay doskonale sprawdza się w samochodzie, w którym Android Auto jest teraz w tajemniczy sposób zepsuty, więc bez wątpienia całkowite przejście na ekosystem Apple jest bardzo kuszące dla osób, które obecnie zmagają się z tym nieoczekiwanym zachowaniem w swoich samochodach.

READ  Steam Deck: Pięć wielkich rzeczy, których dowiedzieliśmy się ze szczytu deweloperów Valve

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top