Aplikacja YouTube na Androida otrzymuje wyłącznik czasowy

Aplikacja YouTube na Androida otrzymuje wyłącznik czasowy

Możesz chcieć oglądać filmy z YouTube podczas snu, ale jeśli to zrobisz, z pewnością zauważyłeś poważne zaniedbanie w aplikacjach mobilnych tej usługi. Absolutnie nie ma możliwości wyłączenia YouTube po określonym czasie – nie ma wyłącznika czasowego.

To ma się wkrótce zmienić. Z analizy najnowszej wersji aplikacji YouTube na Androida wynika, że ​​timer uśpienia jest obecnie w fazie rozwoju, o czym świadczą ciągi znaków na zrzucie ekranu poniżej.

Jak można się spodziewać, umożliwi to wyłączenie po określonym czasie. Jeśli rzeczywiście nie możesz zasnąć przed upływem timera, będziesz mieć możliwość zresetowania lub zakończenia timera i kontynuowania oglądania bez dodatkowego timera. Będziesz mógł ustawić konkretną liczbę godzin i minut dla timera, a pozostały czas zostanie wyświetlony jako powiadomienie.

YouTube Music oferuje wyłącznik czasowy, podobnie jak wiele innych aplikacji do przesyłania strumieniowego i podcastów, ale oczywiście żadna z nich nie jest tak przydatna jak YouTube, więc będzie to bardzo miły dodatek, gdy w końcu się pojawi.

Brak timera uśpienia nie stanowi większego problemu w systemie iOS, gdzie można ustawić ogólnosystemowy timer, aby zakończyć odtwarzanie po osiągnięciu zera, ale w systemie Android nie ma podobnej opcji.

źródło

READ  iOS 17.2.1, aby naprawić błędy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *