Aplikacje do przesyłania wiadomości są pobierane, jeśli nie chcesz, aby ponownie Ci przeszkadzano w przypadku awarii Facebooka

Wczoraj, 4 października, świat pogrążył się w chaosie z powodu najdłuższego przestoju aplikacji Facebooka. około 10:30 WhatsApp, Instagram i Facebook przestały działać I nie byli ponownie online aż do 5:30 po południu. Awarie wystąpiły na całym świecie, a koszty Mark Zuckerberg prawie 6 miliardów dolarów , który publicznie przeprosił za spowodowane przez siebie problemy.

Zdjęcie: Mark Zuckerberg przez Facebook

Tak bardzo opieramy nasze życie na sieciach społecznościowych, że taki upadek może tak bardzo skomplikować nasze życie, szczególnie w tych chwilach, gdy tak wiele naszej pracy wykonujemy zdalnie.


Więc co Aplikacje Czy powinieneś mieć środek zapobiegawczy? Chociaż WhatsApp jest najczęściej używany, istnieje wiele platform do obsługi wiadomości błyskawicznych innych niż Facebook, z których można korzystać, jeśli przestanie działać.

Tutaj zostawiamy ci listę:

kabel

Jest to najbardziej podobne do WhatsApp i jest również najczęściej używaną alternatywą dla aplikacji Facebook. Ma praktycznie te same funkcje, oprócz kilku oryginalnych. Jest całkowicie darmowy i kompatybilny z tymi samymi systemami operacyjnymi.

różnica

Ta aplikacja pochodzi od firmy Microsoft i aby z niej korzystać, potrzebujesz konta Outlook lub Hotmail. Ma czat, w którym możesz udostępniać ten sam rodzaj multimediów, z którego możesz korzystać w WhatsApp. Ponadto możesz prowadzić spotkania za pośrednictwem tej samej aplikacji.

Google SMS

Kolejną aplikacją, w której możesz udostępniać naklejki, zdjęcia, linki i dokumenty z telefonu komórkowego, jest Wiadomości Google. SMS działa na telefonach komórkowych i pochodzi z Twojego numeru telefonu.

czat google

Ta platforma różni się od poprzedniej. W przypadku Czatu Google potrzebujesz konta Google, aby uzyskać do niego dostęp, ale możesz używać dowolnego urządzenia do komunikacji i można to zrobić przez Internet, nie jest konieczne pobieranie aplikacji.

Sygnał

Ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i podobna do znanych już aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Możesz także przekazywać swoje czaty WhatsApp do Signal, aby nie stracić informacji.

READ  Craig Federighi twierdzi, że Twój Mac ma „niedopuszczalny” problem ze złośliwym oprogramowaniem.

Świergot

Kiedy wczoraj sieci przestały działać, pierwszą reakcją wielu było wejście na Twittera, aby dowiedzieć się, co się stało. Podobnie jak Instagram, ma własne wiadomości, za pomocą których możesz rozmawiać z innymi użytkownikami w sieci.

iMessage

Jest to usługa przesyłania wiadomości dostępna tylko dla użytkowników Apple, ale jest to dobra opcja, jeśli masz do niej dostęp.

Copyright 2021 Przedsiębiorca.com Inc. , wszystkie prawa są zachowane

Artykuł pierwotnie ukazał się na stronie enterprise.com

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top