Apple ogłosił nowy iPad klasy podstawowej z chipem A13 Bionic

Apple właśnie ogłosił najnowszą wersję swojego najpopularniejszego tabletu: standardowego iPada. Ten nowy model jest dziewiątą generacją iPada, który zadebiutował w 2010 roku i wyposażony jest w nowy procesor o nazwie A13 Bionic. Ponadto dostępny jest nowy przedni aparat 12 MP, który obsługuje format Funkcja centrum sceny który zadebiutował z iPadem Pro w zeszłym roku. Reszta iPada 9. generacji będzie wyglądać bardzo znajomo dla każdego, kto widział iPada w ciągu ostatnich kilku lat, wraz z tym samym przyciskiem Home, ramkami, pojedynczą tylną kamerą i portem Lightning, które widzieliśmy wcześniej.

Apple twierdzi, że nowy procesor jest o 20 procent szybszy niż ten w poprzednim modelu. Ekran o przekątnej 10,2 cala ma ten sam rozmiar i rozdzielczość co poprzednio, ale teraz obsługuje technologię True Tone, która automatycznie dostosowuje temperaturę kolorów ekranu do światła otoczenia.

iPad 9. generacji obsługuje Apple Pencil pierwszej generacji.

Najnowszy iPad zostanie dostarczony z iPad 15, który został ogłoszony na początku tego roku i zawiera ulepszenia ekranu głównego iPada, organizacji aplikacji i funkcji wielozadaniowości.

iPad jest najbardziej podstawowym modelem, który przyciąga ludzi, ponieważ jest to najbardziej ekonomiczny model w ofercie. W tym roku Apple podniosło podstawową pojemność pamięci masowej do 64 GB i utrzymało cenę początkową 329 USD na tym samym poziomie. iPad jest również zgodny z pierwszą generacją Apple Pencil i Apple Smart Keyboard. Będzie dostępny w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości i można go zamawiać od dzisiaj, 14 września, a dostawa spodziewana jest w przyszłym tygodniu.

Rozwijanie… Dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić wraz z Blog na żywo z wydarzenia iPhone 13 i Apple Watch Aby szybciej otrzymywać wiadomości.

READ  Startup „Likewise Arcade” przechodzi na popularność „wordle” do strumieniowego przesyłania telewizji i odtwarzania filmów - GeekWire

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *