Apple ogłosił nowy iPad klasy podstawowej z chipem A13 Bionic

Apple właśnie ogłosił najnowszą wersję swojego najpopularniejszego tabletu: standardowego iPada. Ten nowy model jest dziewiątą generacją iPada, który zadebiutował w 2010 roku i wyposażony jest w nowy procesor o nazwie A13 Bionic. Ponadto dostępny jest nowy przedni aparat 12 MP, który obsługuje format Funkcja centrum sceny który zadebiutował z iPadem Pro w zeszłym roku. Reszta iPada 9. generacji będzie wyglądać bardzo znajomo dla każdego, kto widział iPada w ciągu ostatnich kilku lat, wraz z tym samym przyciskiem Home, ramkami, pojedynczą tylną kamerą i portem Lightning, które widzieliśmy wcześniej.

Apple twierdzi, że nowy procesor jest o 20 procent szybszy niż ten w poprzednim modelu. Ekran o przekątnej 10,2 cala ma ten sam rozmiar i rozdzielczość co poprzednio, ale teraz obsługuje technologię True Tone, która automatycznie dostosowuje temperaturę kolorów ekranu do światła otoczenia.

iPad 9. generacji obsługuje Apple Pencil pierwszej generacji.

Najnowszy iPad zostanie dostarczony z iPad 15, który został ogłoszony na początku tego roku i zawiera ulepszenia ekranu głównego iPada, organizacji aplikacji i funkcji wielozadaniowości.

iPad jest najbardziej podstawowym modelem, który przyciąga ludzi, ponieważ jest to najbardziej ekonomiczny model w ofercie. W tym roku Apple podniosło podstawową pojemność pamięci masowej do 64 GB i utrzymało cenę początkową 329 USD na tym samym poziomie. iPad jest również zgodny z pierwszą generacją Apple Pencil i Apple Smart Keyboard. Będzie dostępny w kolorze srebrnym lub gwiezdnej szarości i można go zamawiać od dzisiaj, 14 września, a dostawa spodziewana jest w przyszłym tygodniu.

Rozwijanie… Dodajemy więcej do tego posta, ale możesz śledzić wraz z Blog na żywo z wydarzenia iPhone 13 i Apple Watch Aby szybciej otrzymywać wiadomości.

READ  Ford Falcon XA GTHO Phase IV ustanawia rekord aukcji

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top