Apple Vision Pro za 3499 dolarów nie ma funkcji śledzenia lokalizacji, więc nie zgub go

Apple Vision Pro za 3499 dolarów nie ma funkcji śledzenia lokalizacji, więc nie zgub go

Nowo wydany Apple Vision Pro może być wyposażony w nową technologię, ale brakuje mu bardzo istotnej funkcji, którą kojarzymy z najnowszymi produktami Apple: śledzenia mojej lokalizacji. Według Apple’a Strona wsparcia W przypadku słuchawek o wartości 3500 USD włączenie funkcji „Find My” w Vision Pro spowoduje aktywację funkcji zwanej blokadą aktywacji.

Gdy użytkownik włączy blokadę aktywacji, Vision Pro poprosi o podanie identyfikatora Apple ID i hasła, zanim będzie mógł wyłączyć usługę Find My lub wymazać urządzenie i spróbować skonfigurować je za pomocą nowego konta. Vision Pro jest już zablokowany przy pracy tylko z jednym kontem, weryfikowane jest to poprzez zalogowanie się na konto, co można zrobić Z iPhonem w pobliżu (Chyba, że ​​właściciel ustawi go w trybie gościa).

W przeciwieństwie do innych produktów Apple zgodnych z funkcją Find My, włączenie go za pomocą Vision Pro nie umożliwi śledzenia ani innych pomocy w przypadku zagubionych lub skradzionych urządzeń, takich jak odtwarzanie dźwięku, tryb Utracony czy zdalne czyszczenie. Technologicznie Vision Pro ma wszystko, co umożliwia śledzenie lokalizacji, w tym Wi-Fi i Bluetooth. Jednak w odróżnieniu na przykład od iPhone’a Vision Pro nie ma wbudowanej funkcji bateria, co pozwala użytkownikom zlokalizować zagubione urządzenie przez kilka godzin po wyczerpaniu się baterii. Po odłączeniu kabla zasilającego zestaw słuchawkowy Vision Pro wyłączy się.

Ograniczone możliwości śledzenia lokalizacji flagowych słuchawek Apple w połączeniu z potencjalnie kosztownymi kosztami naprawy wyjaśniają jedną rzecz — nawet jeśli masz cienkie etui podróżne za 199 dolarów, może lepiej będzie zostawić to urządzenie w domu.

READ  Wyciekły szczegóły aparatu Samsung Galaxy S23, który będzie miał czujnik 200MP Nowości

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *