„Bayonetta 3” wreszcie dostała zwiastun rozgrywki i okno wydania 2022

Nintendo Na koniec pokaż nowe zrzuty ekranu Bagneta 3Prawie cztery lata od pierwszego ogłoszenia gry.

pojawiają się na końcu Nintendo Direct Prezentacja wczoraj wieczorem (23 września), po raz pierwszy, w której właściwa rozgrywka długo oczekiwanej kontynuacji Gry platynoweCiesząca się dużym uznaniem seria akcji.

Ujawnienie zaczyna się od pokazania rozdartej wojną sceny zdewastowanego Tokio w centrum Shibuyi i mija zaledwie 90 sekund od pojawienia się samej Bayonetty. Nosi zupełnie nową fryzurę i brzmi jak nowy głos Oryginalna aktorka podkładająca głos, Helena Taylor, zasugerowała, że ​​nie wróci do tej roli.

Oprócz walki z wrogami za pomocą jej specjalnej umiejętności Czas na czarownicę, w której ataki z uników w ostatniej sekundzie spowalniają czas, klip pokazuje również nową zdolność Bayonetty do przebrania, która wydaje się umożliwiać jej przywoływanie i bezpośrednią kontrolę nad dużymi demonami, aby walczyły u jej boku.

Klip zawiera kilka innych ukłonów w stronę PlatinumGames, w tym przerażonego Shiba Inu, który przypomina zapowiedź nadchodzącej gry studia. Projekt GG, a także Labby, maskotka policyjnego psa z Przełącznik Nintendo-z wyjątkiem seria astralna.

Co więcej, koniec Bagneta 3 Zwiastun potwierdza Yusuke Miyata, projektant gry z seria astralna Pracuje jako menadżer gry. Podczas Bayonetta Twórca Hideki Kamiya jest dyrektorem generalnym.

Po ujawnieniu dowodów Kamiya również zainteresował się Twitterem i podziękował angielskim fanom, dodając: „Nie będę blokować żadnych tweetów spoza Japonii, ponieważ jestem dzisiaj w dobrym nastroju”.

Zwiastun również to potwierdził Bagneta 3 Zostanie wydany w 2022 roku, podczas ekscytacji tajemniczą postacią rzekomo nowej postaci, która może być przyjacielem lub wrogiem.

READ  Jak ukończyć poszukiwanie skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6?

W wiadomości ze studia Strona internetowaMiyata napisał: „To pierwszy raz, nad którym pracuję Bayonetta serii, ale jak wszyscy, jestem wielkim fanem i grałem w poprzednie gry non-stop”.

„W tej chwili jesteśmy w głównej części rozwoju, pracujemy nad uczynieniem rdzenia gry bardziej zabawnym i nieustannym testowaniem rozgrywki. Kulminacją tej serii, którą wszyscy kochaliśmy, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby była arcydzieło godne tego miana Bayonetta Więc proszę poczekaj i oczekuj trochę dłużej! „

Podczas Nintendo Direct ujawniono również, że ujawniono niespodziankę dla nadchodzącej obsady Super Mario Bros Film animowany, w tym Chris Pratt gra Mario i Anyę Taylor-Joy jako Peach.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top