Black Caps stają przed ogromnym zadaniem w swoim pierwszym teście przeciwko Indiom po spóźnionej kontrowersji

Nowa Zelandia potrzebowałaby historycznego i heroicznego występu ostatniego dnia, aby zdobyć zwycięstwo w teście, które wydawało się istotną możliwością już na początku czwartego dnia w Kanpur.

Black Caps rozpoczną się w poniedziałek piątego dnia (17:00 czasu nowozelandzkiego) i potrzebują kolejnych 280 rund, aby osiągnąć dopiero trzecie demo zwycięstwo w Indiach – lub spekulować 90 razy na zasłużony remis – przy dziewięciu pozostałych bramkach.

W Trunks czwartego dnia pierwszej dwunożnej serii testowej, Nowa Zelandia była 4-1 w swoich drugich inningach w pogoni za 284 zwycięstwami po tym, jak Indie ogłosiły swoje drugie inningi przy 234-7 pod koniec ostatniej sesji.

tam było Kontrowersyjny moment tuż przed tym, gdy otwierający Nowej Zelandii zawodnik lbw Will Young został nagrodzony za 2 przez sędziego Virendera Sharmę nierotującemu Ravichandranowi Ashwinowi.. On i Tom Latham dyskutowali, czy poprosić o rewizję telewizyjną decyzji, ale zajęło sekundę za dużo, zanim szukali drugiej szansy.

Nowozelandzki bramkarz Tom Blundell próbuje zatrzymać piłkę, gdy indyjski Redman Saha przygląda się temu podczas czterech pierwszych testów.

Altaf Kadri/AFP

Nowozelandzki bramkarz Tom Blundell próbuje zatrzymać piłkę, gdy indyjski Redman Saha przygląda się temu podczas czterech pierwszych testów.

Czytaj więcej:
* Czarne czapki stają przed trudnym zadaniem po zderzeniu z Indiami w pierwszym teście
* Przyciągająca wzrok kariera Tima Southee trwa, gdy czarne czapki błyszczą w Indiach
* Black Caps dominują drugiego dnia, aby zyskać przewagę nad Indiami w pierwszym teście

Kiedy Young szedł, powtórki w telewizji pokazały, że piłka wyraźnie straciłaby trzpień i zostałaby, gdyby przejrzał ją przed upływem 15-sekundowego limitu czasu.

Indie przegrały tylko jeden test u siebie, kiedy zdobyły 345 lub więcej startów z mrugnięciami w 70 meczach. Potrzeba ogromnego popisu techniki, skupienia i trochę szczęścia od Testowych Mistrzów Świata, aby zostać drugim zespołem, który to zrobi na bramce Green Park że błystki z Indii cieszyły się w akcji w pierwszych rolach dla Nowej Zelandii.

Dodając do tego historyczną wagę, Nowa Zelandia wygrała tylko dwa testy w Azji, gdzie była ostatnia – przeciwko Pakistanowi w Lahore w sezonie 1969/70 i nad Bangladeszem w Chittagong w sezonie 2008/09.

Shreyas Iyer z Indii po raz kolejny okazał się solą w drużynie Nowej Zelandii czwartego dnia w Kanpur.

Altaf Kadri/AFP

Shreyas Iyer z Indii po raz kolejny okazał się solą w drużynie Nowej Zelandii czwartego dnia w Kanpur.

Nowicjusz Shreyas Iyer był głównym bohaterem gospodarzy, gdy przeszedł do swoich pierwszych rund z 65 piłkami 125.

Iyer miał partnerstwa 52 dla szóstej bramki z Ashwinem (32 lata) – kiedy ich drużyna zmieniła się na 51-5 przed obiadem – i 64 dla siódmej z wicketkeeper-pasterem Wriddhimanem Saha (61 nie odpadł), ponieważ sfrustrował środkowe i dolne Indie rankingi.

Nowej Zelandii stracono dwie okazje, które również odegrały dużą rolę w ich realistycznych nadziejach na niespodziewane zwycięstwo.

Sky Sports

Tom Latham i Will Young otwierali się na wieki, gdy Indie zwiększyły presję w pierwszym teście.

Iyer był w jednej pozycji, gdy złapał piłkę Tima Southee przez przerwę w obręczy, podczas gdy Saha żył życiem, kiedy pokonał Willa Somerville’a w powietrzu, a Henry Nicholls skoczył w połowie drogi, nie mógł wykorzystać okazji, mimo że dostał ręce w Indiach 120-6 i prowadzić 169 razy.

Wyzwanie Indii w środkowych i dolnych hitach oznacza, że ​​kolosalne wysiłki Kyle’a Jamisona i South będą daremne.

Nowozelandczyk Kyle Jamieson, po prawej, świętuje indyjską bramką juniorów Chichwar Pujara ze swoimi kolegami z drużyny.

Altaf Kadri/AFP

Nowozelandczyk Kyle Jamieson, po prawej, świętuje indyjską bramką juniorów Chichwar Pujara ze swoimi kolegami z drużyny.

Szybki duet Black Caps zignorował dogmat, że tylko meloniki powinny dobrze prosperować w Green Park z sześcioma bramkami pomiędzy nimi.

Na suchym, powolnym i niskim podium, które faworyzowało światowej klasy indyjskie trio kręgle, Jamison i South wdarli się do czołowych miejsc w Indiach, aby zaskoczyć gospodarzy, gdy prowadzili zaledwie 100 z zaledwie pięcioma bramkami w ręku.

Southee, który zdobył pięć bramek w pierwszych rundach Indii, trzymał 3-75 z 22 overów, podczas gdy Jamieson, który Dostałem 50 bramek testowych szybciej niż jakikolwiek inny obywatel Nowej Zelandii Kiedy trzeciego dnia Shunbman zwymiotował Gilla późno, wziął 3-40 z 17 podwyżek.

Ale był zauważalny brak presji, gdy ten duet nie grał w kręgle.

Były inauguracyjny gracz Anglii, Graham Gottsch, powiedział, że walka z atakiem nowozelandzkiego melonika, z wyjątkiem Richarda Hadleya, była równoznaczna z konfrontacją z Ilford Second XI.

Gooch był tak nieprecyzyjny, że Nowa Zelandia wygrała serię z 1986 roku w Anglii nie tylko dzięki mistrzostwom Hadleya, ale także trylogii Black Caps, w której po raz pierwszy kręcili się Ajaz Patel, Will Somerville i Rachin Ravindra, nie byli w stanie zebrać wystarczającej konsekwencji ani magicznych momentów, by szybko się wesprzeć. kręgle. koledzy z drużyny. To trio wykonało 42 trafienia na drugim dołku Indii, a Patel podzielił się samotną głową kapitana Ajinkiya Rahani, otrzymując 115 trafień.

Tim Southee z Nowej Zelandii, po lewej, świętuje małą bramę Indii, Ravindrę Jadeja.

Altaf Kadri/AFP

Tim Southee z Nowej Zelandii, po lewej, świętuje małą bramę Indii, Ravindrę Jadeja.

Nowa Zelandia miała 142,5 dogrywek w pierwszej połowie i chociaż byli sfrustrowani, gdy grali w kręgle pod koniec czwartego dnia, mogli otrzymać zachętę ze sposobu, w jaki bramka nie wzbudzała strachu po stronie gospodarza.

Ale błystki Ashwin i Axar Patel wyglądały groźnie z ludźmi wokół nietoperza w czterech przesadzonych przed kikutami, z Ravindrą Jadeją czekającą na skrzydłach.

Indie 345 i 234-7 (S Iyer 65, W Saha 61 nie odpadł; K Jamieson 3-40, T Southee 3-75) v Nowa Zelandia 296, 4-1.

READ  NRL 2021: Late Mail, Runda 23, wiadomości o kontuzjach, Tom Trbojevic na torze, Kowboje mają nadzieję na duet gwiazd

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top