Call of Duty: Vanguard Trailer, pełne ujawnienie 19 sierpnia

Call of Duty: Vanguard Trailer, pełne ujawnienie 19 sierpnia

Activision oficjalnie ogłosiło Call of Duty: Vanguard, kolejną grę z serii. Twórca gry opublikował na Twitterze krótki zwiastun, który daje nam wgląd w to, co tytuł może wnieść do stołu. Chociaż zwiastun nie zdradza zbyt wiele na temat tytułu, pokazuje zrzuty ekranu dla czterech różnych języków. Akcja gry ma się toczyć w czasie II wojny światowej, najprawdopodobniej na czterech frontach wojny.

Chociaż nie wiemy jeszcze zbyt wiele o innych szczegółach dotyczących gry, więcej o Call of Duty: Vanguard zostanie ujawnionych podczas wydarzenia w Call of Duty: Warzone, serii w wersji darmowej strzelanki battle royale, 19 sierpnia.

https://platforma.twitter.com/widgets.js

Sledgehammer Games opracowuje WWIICall of Duty: Vanguard. Studio jest najbardziej znane z wcześniejszych gier, w tym Call of Duty: Advanced Warfare i Call of Duty: WWII.

ostatni raport z Kroniki gier wideo Zasugerowano, że tytuł osadzony będzie zarówno w regionie Pacyfiku, jak i Europie podczas II wojny światowej. Ponadto raport zauważa, że ​​fabuła może koncentrować się na narodzinach nowoczesnych sojuszniczych sił specjalnych i będzie obejmować różne tryby gry, w tym tryb kampanii, tryb zombie i tryb wieloosobowy.

Call of Duty: Vanguard: Oczekiwana data premiery

Call of Duty: Vanguard ukaże się od października do listopada. Wiele gier z tej serii zawsze ukazywało się w listopadzie lub październiku, często w piątki. Jeśli Activision zdecyduje się pójść w jej ślady z nową grą, możemy spodziewać się premiery Call of Duty: Vanguard w pierwszy lub drugi piątek listopada tego roku.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *