Canon przedstawia bezlusterkowce EOS R7 i R10 APS-C; Zamów w przedsprzedaży w B&H Photo Video

Nowy Jork–() – B&H ma przyjemność ogłosić firmę Canon Aparat EOS R7 I Aparat EOS R10—Pierwsze aparaty z serii R wyposażone w matryce APS-C. Oprócz tych dwóch aparatów dostępne są dwa obiektywy RF-S: RF-S 18-45mm f/4,5-6,3 to STM I RF-S 18-150mm f / 3,5-6,3 JEST STM.

Aparat bezlusterkowy Canon EOS R7

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1707911-REG/canon_eos_r7_mirrorless_camera.html

ten Canon EOS R7 Wyposażony w nowo opracowaną matrycę 32,5 MP APS-C, w tym technologię Canon Dual Pixel CMOS AF, która może robić zdjęcia z prędkością do 30 klatek na sekundę przy użyciu elektronicznej migawki. Te cechy, wraz z kilkoma najnowszymi dodatkami, sprawiają, że ten aparat jest doskonałym wyborem do codziennego użytku i podróży, a także przydatnym podczas uprawiania sportu i dzikiej przyrody.

Jedną z funkcji systemów bezlusterkowych firmy Canon jest stabilizacja obrazu w korpusie, która przywraca ją tutaj z możliwością przesunięcia do 7 stopni ze skoordynowanym sterowaniem IS przy użyciu zgodnych obiektywów. Dual Pixel CMOS AF II jest odziedziczony po flagowym modelu R3 i wykorzystuje zaawansowane wykrywanie celów dla ludzi, psów, kotów, ptaków i pojazdów.

Wideo jest dostępne przy maksymalnej szybkości nagrywania 4K przy 60 klatkach na sekundę. Będzie działać w 4K przy 30 klatkach na sekundę, próbkując cały obszar obrazu również w 7K. W przypadku nagrywania w zwolnionym tempie dostępna jest Full HD z prędkością do 120 klatek na sekundę. Dla tych, którzy szukają bardziej zaawansowanego nagrywania, Canon wyposażył R7 w profil Canon Log 3 i wyeliminował limit 30 minut nagrywania.

To nadwozie, choć podobne do obecnych R5 i R6, zostało zmniejszone. Zachowały dobrą przyczepność, obudowę odporną na kurz i wilgoć oraz 3,0-calowy, w pełni przegubowy wyświetlacz. R7 oferuje dwa gniazda kart SD do nagrywania kopii zapasowych. Wprowadzono zmianę w układzie przycisku Wstecz. Firma Canon dodała pokrętło i joystick po prawej stronie wizjera elektronicznego. Gorący but to nowy wielofunkcyjny but, który obsługuje wiele akcesoriów.

READ  Jaka może być kolejna duża akwizycja Sony w latach 2022-23?

ten R7 Jest to świetny aparat dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje możliwości fotograficzne, niezależnie od tego, czy chodzi o fotografowanie codzienne i podróże, czy też jako najlepszy wybór do fotografowania dzikiej przyrody i sportu.

Aparat EOS R10

ten Aparat EOS R10 Jest to mniejszy aparat, który jest dodatkowo zoptymalizowany pod kątem twórców treści. Ma 24-megapikselowy czujnik APS-C wraz z Dual Pixel CMOS AF z mnóstwem technologii wykrywania obiektów z R3. Oferuje również możliwość fotografowania z szybkością 15 kl./s przy użyciu migawki mechanicznej z przyspieszeniem do 23 kl./s przy użyciu migawki elektronicznej. To imponujący zestaw funkcji jak na taki aparat.

W przypadku wideo R10 może nagrywać 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę i nie ma limitu 30 minut nagrywania. Przycina niektóre szerokości z R7, aby zmniejszyć rozmiar i wagę, a także uczynić go bardziej dostępnym dla nowicjuszy. Posiada w pełni przegubowy ekran LCD i zawiera elektroniczny wizjer (EVF) dla różnych opcji monitorowania. Niestety, R10 nie ma stabilizacji obrazu w ciele, jak R7 i ma jedno gniazdo kart SD.

Para obiektywów RF-S Zoom Kit

Oprócz tych dwóch nowych formatów aparatów APS-C, jest z nimi para zoomów. Dla tych, którzy szukają małego obiektywu startowego, RF-S 18-45mm f/4,5-6,3 to STM To załatwi sprawę. Chowa się, gdy nie jest używana, co ułatwia włożenie do codziennej torby. Zaprojektowany dla matryc APS-C, oferuje równoważny zakres ogniskowych 29-72 mm. Ten obiektyw może być używany nawet w aparatach pełnoklatkowych ustawionych na tryb przycinania. STM AF działa płynnie, szybko i cicho, zoptymalizowany zarówno pod kątem zdjęć, jak i wideo. Ponadto zintegrowany system optycznej stabilizacji obrazu zapewnia 4 stopnie dla korekcji lub 6 stopni dla współrzędnej stabilizacji obrazu.

Jeśli chcesz mieć większy dostęp do swoich obiektywów kitowych, to jest miejsce, w którym możesz skorzystać RF-S 18-150mm f / 3,5-6,3 JEST STM Chodź. Ma to równoważny zakres 29-240 mm, który obejmuje praktycznie każdą codzienną sytuację zdjęciową. Jest podobny pod względem funkcji ustawionych na 18-45 mm zarówno z wbudowanym stabilizatorem obrazu, jak i systemem autofokusa STM. Montaż na tym dłuższym powiększeniu pozwoli zaoszczędzić do 4,5 stopni korekcji samodzielnie lub do 6,5 stopni korekcji w skoordynowanym IS.

READ  Weird West ogłasza premierę na początku 2022 roku wraz z głębokim wideo

Każdy z tych obiektywów byłby świetnym pierwszym wyborem dla użytkowników, którzy chcą wybrać R7 lub R10.

Przeczytaj i dowiedz się więcej na B&H Explora

https://www.bhphotovideo.com/explora/photography/news/canon-expands-lineup-with-eos-r7-and-r10-lustra-kamery

O B&H Photo Video

Jako największy na świecie eksporter sprzętu fotograficznego, wideo i audio, a także komputerów, dronów, rozrywki domowej i przenośnej, B&H Jest znany na całym świecie z uważnej i kompetentnej siły sprzedaży oraz doskonałej obsługi klienta, w tym szybkiej i niezawodnej wysyłki. B&H od ponad 45 lat zadowala klientów na całym świecie.

Odwiedzający stronę mają dostęp do różnorodnych filmów edukacyjnych i artykułów pouczających. ten Kanał YouTube B&H Ma niezrównane bogactwo treści edukacyjnych. Nasze rozrywkowe i edukacyjne filmy zawierają przeglądy produktów od naszych wewnętrznych specjalistów. Obejrzyj prezentacje B&H Event Space wielu czołowych światowych ekspertów i przeprowadź wywiady z niektórymi z najbardziej dynamicznych osobistości tej technologii. Skorzystaj z tego ekscytującego źródła, subskrybując kanał B&H na YouTube tutaj. Oprócz filmów plik B&H Explora. Blog Oferuje ogłoszenia o nowych produktach, recenzje sprzętu, pomocne przewodniki i wiadomości techniczne napisane przez ekspertów produktowych i profesjonalistów z branży, a także zdobywców nagród Podcasty.

Będąc na Manhattanie, wybierz się na wycieczkę B&H Photo SuperStoreZnajduje się przy 420 Dziewiątej Alei. Karuzela techno obraca się przez cały rok przy kasach i kioskach w B&H. Oferując setki produktów, B&H Photo SuperStore to miejsce, w którym można przetestować i porównać najnowszy sprzęt.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top