Co nowego w październiku 2021 r. dla członków Xbox Live Gold?

Xbox Live Gold Członkowie tego lata mieli mniej gwiazdorskich miesięcy w grach. Ale teraz, kiedy oficjalnie wypadł, sprawy zaczynają szukać członków.

poniżej są Oferty październikowe Dostępne terminy do pobrania:

  • aero, Dostępne od 1 do 31 października
  • wirujące, Dostępne od 16 października do 15 listopada
  • Castlevania: Harmonia Rozpaczy, Dostępne od 1 do 15 października
  • Kod Resident Evil: Veronica X, Dostępne od 16 do 31 października

Najważniejsze wydarzenia w usłudze Xbox Live Gold w październiku 2021 r.

Aero Wydana na Xboksie One w 2017 roku gra typu rytmiczna strzelanka, która jest zdecydowanie inną propozycją dla członków Live Gold. Warto to sprawdzić tylko pod kątem ścieżki dźwiękowej i stylizowanych środowisk, w których grasz. To nie jest dokładnie plik Nekrotancerka z krypty Coś w rodzaju gry, ale mają to samo uczucie. Rzeczywiście, ścieżka dźwiękowa czyni to bardzo interesującym.

unosić się To twoja druga niezależna gra, która zostanie wprowadzona w tym miesiącu, nie daj się pomylić wirując! Z komputerów z systemem Windows 95. Gra parkour 3D z otwartym światem wydana w 2018 roku, unosić się Zabierze Cię do futurystycznego miasta, w którym walczysz z opresyjnym rządem, który zakazuje zabawy. To nie jest głęboka gra, ale wyścigi parkour to świetna zabawa. Właśnie minęła godzina otwarcia lub coś koło tego (ma tendencję do przeciągania się).

Nigdy nie możesz się pomylić z plikiem Castlevania Gra naprawdę. A co on robi? Castlevania: Harmonia Rozpaczy Wyróżnia się jako wersja kooperacyjna dla wielu graczy. W przeciwnym razie jest to prawie standardowy bieg dla fabryki Castlevania Graj, pożycz wiele poprzednich iteracji, które mogą sprawić, że zrobisz to podwójnie.

Ostatnie jest Kod Resident Evil: Veronica X, Jest to remake gry Dreamcast z 2000 roku. Odbywa się po trzech miesiącach Resident Evil 2I Grasz jako Claire Redfield w Paryżu, szukając swojego brata Chrisa. W tej grze zmierzasz również na Antarktydę, więc jeśli chcesz zmierzyć się z hordami zombie na kontynentach, ta gra jest Twoją grą na październik!

Nie zapomnij o tym Oferty wrześnioweI molaka, Dostępne do pobrania do 15 października.

READ  Reface pozwala teraz użytkownikom zamienić twarz na przesłane przez nich zdjęcia i GIF-y - TechCrunch

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top