Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje w październiku

Jeśli chcesz zdobyć Crysis 1, 2 i 3 w jednym zgrabnym opakowaniu, masz szczęście, ponieważ Zremasterowana trylogia Crysis Ukazuje się 15 października. Crytek właściwie zremasterował pierwszą grę z serii strzelanek FPS w ukryciu w zeszłym roku, ale teraz będziesz mógł zagrać w sequel z ulepszoną grafiką. Od Grahama Recenzja zremasterowanej gry CrysisJednak może lepiej pozostać przy oryginalnych wersjach, jeśli już je posiadasz.

Deweloperzy Crytek mówi Remastery będą miały lepszą wydajność, „ulepszone oświetlenie, wizualnie ulepszone postacie, broń i środowiska, a także tekstury w wyższej rozdzielczości”. I tak, w zestawieniu wygląda trochę lepiej.

To powiedziawszy, w swojej recenzji Crysis Remastered z zeszłego roku, Graham pomyślał, że lepiej byłoby kupić oryginał po niskiej cenie w wyprzedaży. lub uzasadnić nową cenę”. Nie zastanawiał się też zbytnio nad sequelami.

Napisał: „Niedługo po wydaniu oryginalnego Crysis, współzałożyciel Crytek, Sivat Yerli, mówił o tym, jak wyzwania tworzące tak złożoną grę prawie zniszczyły studio i jak nigdy nie stworzyliby innej podobnej gry”. „W jego słowach Crysis 2 i Crysis 3 zrezygnowały z wielu rzeczy, które sprawiły, że pierwsza gra była tak interesująca, na rzecz stania się zwiastunem średniego poziomu CoD”.

Crysis Remastered Trilogy pojawi się w Epic Games Store i Microsoft Store na PC (choć strony nie zostały jeszcze opublikowane), a także na Xboksie, PlayStation i Nintendo Switch. Kompletna trylogia będzie cię kosztować 50 USD, lub edytory Crysis 2 i 3 będą sprzedawane osobno po 30 USD za sztukę.

Crysis Remastered jest również dostępny na Sklep z grami epickimi Teraz za 28 GBP / 30 USD.

READ  Weird West ogłasza premierę na początku 2022 roku wraz z głębokim wideo

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top