Cyfrowa sprzedaż Final Fantasy 14 zostaje wznowiona wraz z pojawieniem się nowych serwerów w Internecie

Square Enix wznowi cyfrową sprzedaż swoich gier online dla wielu graczy, Final Fantasy 14 online, pod koniec tego miesiąca, gdy uruchomi dodatkowe centra danych, aby zmniejszyć przeciążenie serwerów w niezwykle popularnej grze RPG. Final Fantasy 14 Wyprodukowane przez Naokiego Yoshida Plan firmy został przedstawiony w notatce na oficjalnej stronie gry W czwartek mówi się, że sprzedaż gier MMO zostanie wznowiona 25 stycznia, tego samego dnia, w którym nowe centrum danych ma zostać udostępnione online.

Final Fantasy 14Oceanian Data Center, które obsługuje graczy z Australii, Nowej Zelandii i sąsiednich terytoriów w regionie, zostanie uruchomione 25 stycznia. Doda pięć nowych światów (czyli stanów), do których będą mogli przenieść się gracze regionalni. Yoshida powiedział, że gracze w Oceanii powinni mieć lepsze wrażenia z gry w nowym centrum danych, a Square Enix zrzeka się opłat za transfer do tych nowych światów.

Yoshida powiedział, że Final Fantasy 14 Zespół planuje również rekonfigurację japońskich centrów danych gry w lipcu; oraz rozbudowę centrów danych w Europie i Ameryce Północnej odpowiednio w lipcu i sierpniu, aby poradzić sobie z ciągłym przeciążeniem serwerów w następstwie Endwalker ekspansjaWydany w grudniu.

Final Fantasy 14 online Piła Ponowne zainteresowanie graczami zeszłego lata Z różnych powodów, co prowadzi do: Ogromna liczba graczy i Nowe środki firmy Square Enix mające na celu rozwiązanie problemu zatorów komunikacyjnych. Kiedy oczekuje się, że gra się rozwinie Endwalker Square Enix wystartował w grudniu, podejmując niezwykły (ale bezprecedensowy) krok komentarz do sprzedaży gry Aby dać płacącym klientom szansę na grę w MMO sprzed prawie dekady.

READ  Zapowiedź Huawei Watch GT 3 i szminki FreeBuds

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top