Cztery kody „Zenless Zone Zero”, które możesz wykorzystać, aby bezpłatnie otrzymać Polychrome, Denny i nie tylko

Cztery kody „Zenless Zone Zero”, które możesz wykorzystać, aby bezpłatnie otrzymać Polychrome, Denny i nie tylko

Właśnie wystartowała Zenless Zone Zero Został uruchomiony Z 50 milionami pobrań, co jest nieoczekiwane w przypadku nadchodzącej gigantycznej gry Hoyovers w następstwie innego trwającego potwora, Genshin Impact. Jak dotąd trochę pograłem, co jest dobre, ale muszę dać temu więcej czasu. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, istnieje kilka kodów, które możesz wykorzystać, o których prawdopodobnie nie wiesz, a które dadzą ci cenne monety.

Obecnie dostępnych jest pięć kodów, chociaż można użyć tylko czterech z nich, ponieważ dwa z nich są zasadniczo takie same. mamy:

  • ZZZFREE100 – 300 polichromii, 30 000 Denny, 2 dzienniki głównego badacza i 3 jednostki napędowe silnika W (wygasa 11 lipca)
  • ZENLESSGIFT – 50 polichromii, 2 oficjalne dzienniki badacza, 3 zasilacze W-Engine, 1 moduł algorytmu Bangboo
  • ZENLESSLAUNCH – 60 polichromii, 6666 Denny’ego
  • ZZZ2024 lub ZZZTVCM – 50 polichromii, 6000 Denny (nie można używać obu)

Darmowy kod można wykorzystać w dowolnym momencie, ale pozostałe kody należy odebrać po osiągnięciu 5 poziomu w grze, co jest bardzo szybkie.

Możesz zrealizować te kody, przechodząc do menu głównego i klikając „Więcej”, po czym pojawi się opcja realizacji kodu. Kody te nie rozróżniają wielkich i małych liter.

Jest to dodatek do prezentów powitalnych, które otrzymasz po rozpoczęciu gry. Prezenty te obejmują: 1600 polichromii, 20 zaszyfrowanych taśm-matek, 70 taśm-matek, 80 booponów i wolnego agenta Corina. Nie jest jasne, kiedy te początkowe promocje mogą się zakończyć. Może to trochę potrwać, ale nadal chciałbym się zarejestrować, aby je otrzymać, na wypadek gdybyś ich potrzebował.

Wszystko to zapewni ci dużą liczbę początkowych wypłat, ponad 100, ale możesz także zaoszczędzić walutę na później, gdy dodadzą przyszłych mistrzów. Ale mam na myśli, że jeśli dopiero zaczynasz, prawdopodobnie będziesz chciał szybko zbudować swoją kolekcję.

Grając w tę grę, moje pierwsze wrażenie było takie, że była to dość prosta walka, a sterowanie w grze zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o rozgrywce mobilnej. Polega ona głównie na dwóch atakach i dużej ilości przełączania postaci, a model z „dużym przyciskiem” wydaje się być bardziej dostosowany do urządzeń mobilnych niż Genshin Impact. Nie ulega jednak wątpliwości, że w grę cieszy się duża liczba graczy także na komputerach czy domowych konsolach.

Nie mam wątpliwości, że Hoyoverse zarobi na tym mnóstwo pieniędzy, ale przeczucie podpowiada mi, że tak się nie stanie tak jak Gra cieszy się dużą popularnością na dłuższą metę, ale jeśli osiągnie 20% wskaźnik sukcesu, to i tak będzie to ogromny wynik, biorąc pod uwagę miliardy wygenerowane przez Genshin. Oczywiście 50 milionów pobrań to imponujący początek.

Chodź za mną Na Twitterze, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Zrodzony z Ziemi.

READ  Microsoft wydaje poprawkę dotyczącą błędu prywatności zrzutów ekranu w systemie Windows 11

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *