Dell zapowiada nowy przenośny monitor i więcej ekranów dla gałek ocznych

Obraz ekranu Dell podłączonego do laptopa Dell

Najnowsza aktualizacja monitora firmy Dell obejmuje ten 14-calowy laptop.
zdjęcie: Del

Po ponad roku pracy i nauki w domu możesz pomyśleć, że nadszedł czas na odświeżenie ekranu. Firma Dell ogłosiła szereg nowych monitorów, które można sparować z laptopem lub komputerem stacjonarnym, w tym przenośny monitor, który jest cieńszy niż Apple. iPad Air.

Przenośny monitor to 14-calowy wyświetlacz FHD IPS o proporcjach 16:9, dzięki czemu doskonale nadaje się do oglądania filmów i oglądania wielu ekranów. Ma 4,95 mm grubości i około 1,3 funta, co czyni go niewiarygodnie przenośnym. Z tyłu znajduje się również pochylana podstawka, która pozwala ustawić ją w zakresie od 10 do 90 stopni. Łączy się przez USB-C i kosztuje 350 USD – mniej więcej tyle samo, co iPad mini lub, w świecie Androida, tablet średniej klasy, taki jak Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Będzie można ją kupić pod koniec miesiąca.

Mobilne ekrany wyraźnie mają chwilę. Lenovo ostatnio ogłaszać Jego wejście do mobilnej przestrzeni ekranu urządzenia z Androidem to pół, a pół ekranu zewnętrznego. Ma wewnątrz masywną baterię, aby pomieścić przypadki użycia, a także port micro HDMI wbudowany z boku urządzenia. Inne firmy takie jak Asus Niektóre niezależne marki oferują również przenośne monitory w znacznie niższej cenie niż Dell.

Zdjęcie osoby siedzącej przy biurku wpatrującej się w ekran firmy Dell

Dell zapowiedział nowe monitory z kamerką wbudowaną w ramkę.
zdjęcie: Del

Dell ogłosił utworzenie grupy Z innych ekranów również. Dostępne są dwa nowe 24- i 27-calowe monitory do wideokonferencji z wbudowanymi 5-megapikselowymi kamerami. Posiada również mikrofony z redukcją szumów i 5-watowe głośniki, dzięki czemu nie musisz nosić słuchawek podczas każdej rozmowy cyfrowej lub w klasie. Oba monitory obsługują technologię AMD FreeSync, która pomaga zsynchronizować rozgrywkę i odtwarzanie wideo między monitorami, a także częstotliwość odświeżania 75 Hz. Kosztują odpowiednio 440 i 600 dolarów i będą dostępne 7 września.

Dostępne są również dwa 27-calowe monitory podłączone przez USB-C, z których jeden może się pochwalić Rozdzielczość 4K UHD. Oba wyświetlacze przesyłają dźwięk, wideo i dane podczas ładowania zewnętrznego laptopa do 65 W. Zwykły monitor kosztuje 500 USD, podczas gdy wariant HD to 620 USD, z których oba są już dostępne.

READ  Mass Effect Legendary Edition Najniższa jak dotąd cena na cele charytatywne

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *