Devolver Digital zaprezentuje cztery nowe gry na tegorocznym Summer Games Festival

Wcześniej w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że festiwal Summer Games prowadzony przez Geoffa Keighleya powróci 10 czerwca.

Jest ustawiony na dołączenie pliku Premiera Amazing Living World Obejmie także inne wydarzenia, takie jak Days of the Devs. Wydawcy biorący udział w wydarzeniu to takie firmy jak 2K, Activision, Bandai Namco, Blizzard, Epic Games, Square Enix i nie tylko.

Przedstawiciel Indie Devolver Digital również tam będzie, aw niedawnym poście w mediach społecznościowych powiedział, że ma cztery nowe gry do pokazania światu, a także podzieli się aktualizacjami niektórych wybranych tytułów:

Chociaż nie wiemy, na jakie platformy pojawią się te cztery nowe gry, Devolver Digital ma dobre osiągnięcia w zakresie Switcha. Jednym z ostatnio ogłoszonych tytułów dla systemu hybrydowego był Mediatonic (A teraz epickaHit w trybie wieloosobowym, Falling Men: The Ultimate Knockout.

Na początku tygodnia Devolver Digital ogłosił, że tak będzie kupił Życie w osadzie Aby przełączyć w przyszłym miesiącu Drugiego czerwca. Co chciałbyś zobaczyć zapowiadając Switcha na tegorocznych Igrzyskach Letnich? Daj nam znać poniżej.

READ  Czy ta martwa postać w „Przeznaczeniu 2” naprawdę nie żyje?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *