Wszystkie kolory Deep Earth dla kontrolerów i osłon kontrolerów PS5 są już dostępne

Wszystkie kolory Deep Earth dla kontrolerów i osłon kontrolerów PS5 są już dostępne

Mamy 26 stycznia, co może oznaczać tylko jedno: nowa metaliczna kolorystyka Sony kontrolerów DualSense i osłon konsoli PS5 jest już dostępna w całości. Nazywa się Deep Earth Collection i choć dwa z kolorów są dostępne od kilku miesięcy, to Dzisiejsza emisja srebra sterling. Kompletny zestaw składa się z kontrolerów i osłon kontrolerów (dla wszystkich modeli: grubych, slim, tabletów i cyfrowych) w kolorach Obsidian Red, Cobalt Blue i Sterling Silver. Wszystkie pozycje są już dostępne w sprzedaży. Spójrzmy.

Kontrolery PS5 z kolekcji Deep Earth

Dostępne obecnie

Kontroler bezprzewodowy PlayStation Dual Sense — Sterling srebro

Kontroler bezprzewodowy PlayStation DualSense — czerwień wulkaniczna

Dostępne obecnie

Kontroler bezprzewodowy PlayStation Dual Sense — Volcanic czerwony

Kontroler bezprzewodowy PlayStation Dual Sense — błękit kobaltowy

Dostępne obecnie

Kontroler bezprzewodowy PlayStation Dual Sense — kobalt niebieski

Kontrolery wyglądają całkiem fajnie, z odważnymi czerwonymi i niebieskimi kolorami oraz stylowym (choć mniej przyciągającym uwagę) srebrnym. Pod względem funkcji nie różni się od standardowego kontrolera DualSense PS5, ale „jeśli nie jest zepsuty, po co to naprawiać?” – Sony, prawdopodobnie.

Okładki na konsole PS5 z kolekcji Deep Earth

Nakładki na kontrolery Deep Earth PS5

Okładki na konsole są dostępne wyłącznie w sklepie PlayStation Direct, przynajmniej w momencie pisania tego tekstu. Nakładki idealnie dopasowują się kolorystycznie do DualSense, więc możesz wybrać zestaw w tym samym kolorze co otrzymany kontroler, lub możesz je mieszać i dopasowywać do własnego gustu. Jeśli mnie pytasz, wszystkie wyglądają całkiem fajnie. PS Direct ma także konsole, więc jeśli chcesz, możesz je kupić w jednym miejscu.

Zdobądź to, czego chcesz, bo tak naprawdę nie możesz tego stracić. A jeśli chcesz zacząć kupować miód, sprawdź nasze pomysły na prezenty walentynkowe.

READ  Data premiery nowego Samsunga Galaxy S22 FE wskazuje na opóźnioną premierę

Chris Reid jest redaktorem handlowym IGN i ekspertem ds. handlu. Prowadzi także gry planszowe IGN i relacje z LEGO. Możesz podążać za nim dalej (Długi wdech) Wątki, Niebo jest niebieskie, MastodontSieć społecznościowa znana wcześniej jako Świergot.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *