Diana: The Musical: Czy Netflix właśnie wypuścił najgorszy musical na świecie?

ponowne rozważenie: Chociaż jestem wielkim fanem musicali, nie mam żadnej władzy nad Dianą. Moja wiedza o jej życiu została zaczerpnięta z ostatnich odcinków Korona.

Nie odkryjesz wiele, o czym jeszcze nie wiedziałeś Diana: musical (Teraz przesyłane strumieniowo na Netflix). Niestety, większość partytury to miękki, przeciętny rock, który zwraca uwagę na Air Supply, Status Quo i połączone dzieła Andrew Lloyda Webbera.

Chociaż po obejrzeniu DianaI Znalazłem nowy szacunek dla unikać – Przynajmniej niektóre melodie pamiętam. Biorąc pod uwagę tego kompozytora Diana Perkusista i basista Bon Jovi gra po godzinach, ale zespoły są łagodne i mało ambitne.

Muzyka rozczarowuje, słowa są oklepane i proste. „Latarki wypełniają powietrze, szaleństwo wypełnia noc, a także samotna dziewczyna zagubiona w jasnym świetle” Diana Zaczęła się. Chociaż oświetlenie jest jedną z najlepszych rzeczy w serialu, pragnęłam trochę więcej szaleństwa.

Czytaj więcej:
* Renee Zellweger Case 39: Jeden z najgorszych filmów z lat 'noughties’, które pojawią się na Netflixie
* Spice Girls: Jak Girl Power zmieniła świat: TVNZ prowadzi nowy, atrakcyjny serial
* Annette: Iskry latają, gdy szofer, couture i lalkarz jednoczą się w szalonej muzyce
* „Diana wciąż sprzedaje”: dlaczego księżniczka ludu jest sławniejsza niż kiedykolwiek
* Barbra Streisand: Mogłabym być pierwszą żydowską księżniczką

Diana potrafi dość dużo śpiewać, a klasa grająca Charlesa ma dziwny, nie całkiem Windsorski akcent, piękny głos tenorowy i najmniejsze uszy, jakie kiedykolwiek widziałem dla kogoś grającego Charliego.

Aktorka grająca Camilę wygląda o wiele lepiej niż prawdziwa Camila. Ponieważ Diana od początku była elegancko ubrana, możesz wybaczyć, że tak myślisz Diana Film kręci się wokół zwykłej młodej księżniczki, której drobnouchy mąż zakochuje się w swojej najpiękniejszej blond byłej dziewczynie.

Diana nazywa królową „mumią”, ale nawet mumia w końcu dowiaduje się, w bardzo szerokim żartem, jak złe były relacje między Karolem i Dianą. „Jesteś spadkobiercą brytyjskiego tronu, urodziłeś się, by się osiedlić”, powiedziała do Charliego, jakby był posłusznym corgi. To „Najgorsza robota w Anglii” śpiewanie refren, podczas gdy zastanawiam się, czy oglądam najgorszą muzykę na świecie.

READ  Królowa Elżbieta uważa, że ​​Kate Middleton jest „graczką królewskiego zespołu”: oto dlaczego
Gina Da Wahl gra Dianę.

dostarczony

Gina Da Wahl gra Dianę.

Jak większość dobrych musicali, scenarzyści unikali posiadania milionów aktorów. Dlatego nie spotkaliśmy Fergie, księcia ani księcia Andrzeja – mógł być zajęty robieniem pizzy.

Choreografia przypomniała mi o regionalnym wyzwaniu scenicznym, w którym brałem udział kilka lat temu, ale to słowa biorą górę. „Snap, Click, Snap, Click, daj nam uśmiech”, mówi chór paparazzi. To było to Korona jak gdyby wesoły Zostawiłem na nim.

„Miłość zmienia się każdego dnia” – śpiewa Diana, która wygląda podejrzanie Miłość wszystko zmienia z aspekty miłości. W rzeczywistości większość Diana Wygląda podejrzanie jak coś innego.

Gdy Diana wychodzi za mąż, widzimy, jak niesamowity jest jej związek ze zwykłymi ludźmi. Topi serca niektórych potężnych walijskich wieśniaków, gdy tańczy w Royal Ballet, powodując kłopoty dla Charlesa. Próbuje zerwać z Camilą, ale nie mogą oderwać od siebie rąk.

Wybito okno, co zwięźle podsumowuje epizody samookaleczenia Diany, a ja chciałem rozbić kieliszek wina, kiedy Charles wyszedł z szafkami w stylu: „Moja matka generuje tak wiele dobrej woli, kiedy chodzi wśród ludzi”.

Ponieważ Diana była wcześnie ubrana z wdziękiem, można wybaczyć, że myślisz, że Diana jest zwykłą młodą księżniczką, której mały małżonek zakochuje się w piękniejszej blond byłej dziewczynie.

dostarczony

Ponieważ Diana była wcześnie ubrana z wdziękiem, można wybaczyć, że myślisz, że Diana jest zwykłą młodą księżniczką, której mały małżonek zakochuje się w piękniejszej blond byłej dziewczynie.

Diana słynie ze swoich sukienek i strojów Diana Jest doskonała. Widzimy jej słynną sukienkę „Up Yours” w sekwencji, która zawiera szereg pozornie magicznych zmian ubioru, w tym parowanie ciał. To rodzaj teatralnej magii, której oczekiwalibyśmy od musicalu na Broadwayu.

James Hewitt zaciąga Dianę do łóżka, a kwartet Chucka, Camilli, Jamesa i Dee jest opisany w bydlęcych słowach, takich jak: „Oto on, oto ona, tak, proszę pana, to zamazuje się on i ona”.

Diana znana jest z sympatii dla ofiar AIDS i chociaż podszedłem do miejsca zdarzenia z niepokojem, było to znaczące wydarzenie. Cóż, wszyscy faceci z AIDS byli głośni, ale scena została napisana z wyczuciem i świetnym wykonaniem.

Podczas gdy Charles i Camilla kontynuują swój związek, Diana postanawia wziąć udział w pracy, którą prowadzi Camila. Zainscenizowano go jak mecz bokserski, w którym wydobył słowa paskudnego nokautu: „To thriller w Manili, ale Diana i Camila”.

Po obejrzeniu Diany odnalazłem nowy szacunek dla Evity - przynajmniej niektóre utwory pamiętam.

dostarczony

Po obejrzeniu Diany odnalazłem nowy szacunek dla Evity – przynajmniej niektóre z nich pamiętam.

punkt kulminacyjny Diana Nie jej śmierć, ale jej decyzja o opuszczeniu „Cruel Mansion” i przeżyciu swojego życia. Sprawia to, że musical na szczęście jest krótki, bo jej śmierć jest po prostu zapowiadana, w doskonałym oświetleniu, a także znika na końcu. Jest to jednak rozczarowujący wniosek.

Ale zostajemy z masą liryczną. „Ludzie, którzy zmienią świat, nie są tymi, o których myślisz, że zmienią świat”. Jest tak głęboki jak królewski weselny kubek do kawy.

Ale pomimo wielu wad, dobrze się bawiła Diana. Właściwie to obecnie piszę Meghan i Harry – musical. Wersy takie jak „Jestem weganką, odkąd poznałem Meghan” i „Windsor-Markles tracą blask”, nie są gorsze niż DianaTekst piosenki. Wszystko, czego potrzebuję, to były kompozytor rockowy z dużym zestawem perkusyjnym, który potrafi pisać piosenki, które brzmią jak Końcowe odliczanie.

Diana: musical Streamuj teraz na Netflix.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top