Dlaczego użytkownicy systemu Windows mogą pominąć aktualizację firmy Microsoft z kwietnia 2022 r.

Microsoft Aktualizacja z kwietnia 2022 r Windows 10 I Okna 11 ostatnich użytkowników. Aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji i ulepszeń. Jednak zgłasza się, że łatka łamie niektóre popularne przeglądarki internetowe. Według raportu WindowsLatest, istnieje potencjalny problem ze zgodnością między rozwiązaniami antywirusowymi a okna Aktualizacje powodują, że przeglądarki internetowe, takie jak Google ChromI Microsoft EdgeFirefox i inne do awarii. Raport ujawnia, że ​​użytkownicy widzą komunikat o błędzie, który mówi „Aplikacja nie mogła uruchomić się poprawnie (0xc0000022). Kliknij OK, aby zamknąć aplikację”.
Raport ujawnia, że ​​sporo użytkowników skarżyło się na problem w centrum komentarzy Microsoftu. Skargi w centrum ujawniły również, że przeglądarki, w tym Vivaldi i Brave, działają dobrze.
Na razie gigant technologiczny musi jeszcze rozwiązać ten problem. Niektóre raporty wskazują, że problem wynika z kompatybilności systemów operacyjnych z aplikacjami antywirusowymi, takimi jak ESET. Aby rozwiązać ten problem, firma zajmująca się bezpieczeństwem opublikowała potencjalną poprawkę, którą użytkownicy mogą zainstalować ręcznie. Nie wiadomo jeszcze, czy problem dotyczy również innych programów antywirusowych.
Jeśli komunikat o błędzie pojawia się również podczas korzystania z wyżej wymienionych popularnych przeglądarek internetowych, możesz również odinstalować aktualizację zbiorczą.
Dla tych, którzy nie wiedzą, firma Microsoft dodała funkcję Highlight Search do systemu Windows 10 wraz z aktualizacją. Ta funkcja pokazuje popularne tematy w Bing, fakty dotyczące dnia i treści związane z zainteresowaniem użytkownika stroną główną Windows Search. Firma dodaje również nowy sposób zmiany koloru przycisków, które pojawiają się w toastu powiadomienia. Ta funkcja sprawia, że ​​powiadomienia są bardziej kompaktowe. Użytkownicy mogą teraz również domyślnie rozwinąć trzy najwyższe powiadomienia dla aplikacji w Centrum akcji.

READ  Pixel: Google Pixel Buds Pro może nie zostać uruchomiony w Indiach

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top