Dlaczego „Wybrany”, czyli Harry Potter, nie znajduje się w dziedzictwie Hogwartu?

Minęło trochę czasu, odkąd amerykański producent gier Avalanche Software ogłosił Hogwarts Legacy, pozostawiając fanów chcących więcej. Dwa lata temu, w 2020 roku, twórcy wypuścili oszałamiający zwiastun tej gry.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

W ciągu ostatnich kilku miesięcy autorzy ujawnili też kolejne szczegóły dotyczące gry. Ale fani mają tylko jedno pytanie: dlaczego Harry’ego Pottera nie ma w Hogwarts Legacy?

Dlaczego Harry’ego Pottera nie ma w nadchodzącej grze?

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

To pytanie ma wiele sensu, ponieważ legendarny Harry Potter jest bez wątpienia najważniejszą częścią legendarnej szkoły czarodziejstwa. Otóż ​​zdaniem twórców odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Twórcy ustalili harmonogram tej nadchodzącej gry w 1800 roku, co oznacza, że ​​Harry Potter jeszcze się nie narodził.

Oznacza to również, że fani popularnych powieści/filmów/poprzednich gier nie będą mogli zobaczyć Hermiony ani Rona w nadchodzącej grze. Ponieważ oni też urodzili się o około dwa wieki za późno.

Oficjalny zwiastun gry został wydany ponad rok temu i chociaż fani są podekscytowani grą, społeczności graczy nie zaoferowano jeszcze ustalonej daty premiery. Ale to nie znaczy, że nie krążą plotki.

McDonald’s kpi z Xboxa, pokazując fajne konsole po wstrząsającej ziemią umowie Activision firmy Microsoft

Hogwarts Legacy plotki i spekulacje

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Przez ostatnie kilka tygodni krążyło wiele plotek i spekulacji na temat tej nowej nadchodzącej gry. Dzieje się tak tylko ze względu na dużą przerwę czasową między chwilą obecną a momentem upuszczenia zwiastuna ujawniającego. Ostatnie plotki głoszą, że gra pójdzie dalej opóźniony. To powiedziawszy, nadal jest bardzo prawdopodobne, że gra zostanie wydana w tym roku.

Dla fanów, którzy nie są zaznajomieni z tym faktem, jest też oficjalna strona internetowa gry. A zgodnie z sekcją często zadawanych pytań na stronie, gra zostanie wydana w 2022 roku. Oznacza to, że gra jest na dobrej drodze do wydania w tym roku, tak jak miało być.

Czy jesteś podekscytowany powrotem do Hogwartu?

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ – Najbardziej znienawidzone cechy Fortnite Rozdział 2

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top