Dowiedz się o Brex, Google Cloud, Aerospace i nie tylko na Disrupt 2024

Dowiedz się o Brex, Google Cloud, Aerospace i nie tylko na Disrupt 2024

Już prawie cztery miesiące dzielą nas od TechCrunch Disrupt 2024, który odbędzie się w dniach 28–30 października w San Francisco!

Nie moglibyśmy zorganizować tego globalnego wydarzenia bez naszych światowej klasy partnerów – kilku wiodących firm technologicznych w ekosystemie startupów. Dlaczego? Przychodzą uzbrojeni we własne doświadczenie, zasoby edukacyjne i kontakty. Oferują sesje na tematy, które pomagają założycielom – na każdym etapie podróży startupowej – podjąć kolejne kroki w kierunku zbudowania silnego, odnoszącego sukcesy biznesu.

Przychodzą także, szukając możliwości nawiązania sojuszy i partnerstw, a może zostać nowymi klientami startupu. Jeśli jedno wiemy, to to, że w Disrupt dzieje się magia.

Program Partner Show będzie kontynuowany podczas TechCrunch Disrupt 2024

Ogłosiliśmy już tutaj niektórych naszych partnerów. Przyjrzyjmy się najnowszemu zbiorowi firm, które chcą spotkać się z Tobą w San Francisco — i gdzie je znaleźć. Wskazówka dla profesjonalistów: Niektóre z nich pojawiają się w wielu kategoriach.

Dziękuję bardzo Chmura Googlektóra drugi rok z rzędu będzie spotykać się i witać uczestników Disrupt w przestrzeni 30×30 w lobby poziomu 2. Google Cloud jest także wyłącznym sponsorem ścieżki sesji AI.

Sesja partnerów fazy branżowej – przestrzeń kosmiczna

Firma z branży lotniczej i kosmicznej

Transmisja sesji partnera na Scenie Builders

Etap sztucznej inteligencji

Odznaki wydarzenia

Dyskusje przy okrągłym stole

Sesje przerywane

Stacje ładowania

Galeria TechCrunch Disrupt na parterze

Pawilony start-upowe

Czy Twoja firma jest zainteresowana sponsorowaniem lub prezentacją swoich produktów na TechCrunch Disrupt 2024? Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży sponsorskiej, wypełniając ten formularz.

READ  Urzędnik Meta twierdzi, że użytkownicy wkrótce będą mogli usunąć konto Threads

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *