Drinkbox RPG Nikt nie ratuje świata w Xbox Game Pass

Nikt nie ratuje świata, ten Gejowskie odgrywanie ról Z guacamelli! Studio ogłosiło w środę, że producent Drinkbox Studios zadebiutuje 18 stycznia i będzie dostępny tego samego dnia dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Gra będzie dostępna na Xbox One, Xbox Series X i Windows 10 w ramach Game Pass, a także na komputerze z systemem Windows przez Steam za 24,99 USD. Nikt nie ratuje świata W swojej kampanii będzie obsługiwał tryb współpracy dla wielu graczy, ale tylko dla tej samej rodziny platform (PC na PC, Xbox One na Xbox Series X).

Dzięki zabawnej i ręcznie rysowanej grafice Drinkbox, Nikt nie ratuje świata Stawia gracza w roli pozbawionego twarzy i nieznanego ucznia maga, którego zadaniem jest ratowanie dnia. Ich magiczne zdolności pozwalają graczowi przekształcić się w wiele różnych stworzeń, zwierząt i rzeczy – na przykład mysz, jajko i kulturystę – odblokowując, mieszając i dopasowując profity, aby pokonać wrogie moby i wyczyścić lochy.

Sprawdziliśmy Nikt nie ratuje świata W marcu 2021 podobała mi się intensywna rozgrywka i rozwój postaci, który skupia się na tym, co jest tematyczne na całej mapie. Walka wykorzystuje regularny system spowolnień zdrowia, many i umiejętności, z lekkimi i potężnymi atakami, które zadają mniej lub więcej obrażeń w zależności od rodzaju wroga. Gracze mogą zapuszczać się na dowolną ścieżkę, którą uznają za stosowną, ale gra będzie polegać na odkryciu najbardziej efektywnej konstrukcji twojego stylu gry podczas pracy przez układ podziemia/podziemia.

READ  Telefon Samsunga w samolocie zapalił się, zmuszając do awaryjnej ewakuacji

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top