Duża aktualizacja FUSER wprowadza interfejsy do społeczności Diamond Stage

Najnowsza gra rytmiczna firmy Harmonix, Wytapianie, Dostaje dziś poważną aktualizację. Ta nowa aktualizacja wprowadza Diamentową scenę, która jest ogólną sceną w grze, na której gracze mogą pochwalić się swoim miksem przed publicznością na żywo w grze i na Twitchu. Ponadto w ramach tej aktualizacji wprowadzana jest nowa moneta o nazwie Diamenty, którą można wydać w nowym sklepie lub wykorzystać do zarezerwowania przedziału czasowego na żądanie na Diamentowej scenie.

Diamentowa scena będzie miejscem, w którym do 250 widzów w grze będzie mogło oglądać w czasie rzeczywistym, jak inni gracze upuszczają swój miks. Gracze mogą rezerwować przedziały czasu prime na Diamond Stage, korzystając z WytapianieNowa waluta diamentowa i wygląda na to, że widzowie mogą wchodzić w interakcje z wykonawcami, składając prośby o określone utwory lub gatunki, gdy znajdują się na widowni Diamond Stage.

Chociaż może to być trochę niepokojące, gdy to usłyszysz Wytapianie Dostajesz nową monetę, Harmonix obiecuje, że nie możesz kupić diamentów za prawdziwe pieniądze. Zamiast tego diamenty zostaną wygrane poprzez grę i głosowanie. Można go również wygrać, przechodząc przez kampanię dla jednego gracza lub grając w trybie swobodnym i wieloosobowym. Zasadniczo wygląda na to, że większość rzeczy, które robisz w grze, będzie teraz nagradzać diamenty.

Jednym ze sposobów zmiany ekonomii w grze w tej aktualizacji jest wprowadzenie Diamentowego Sklepu. W tym miejscu będziesz mógł kupić nowe przedmioty kosmetyczne dla swojego DJ-a, ale być może priorytetem powinny być nowe utwory oferowane w sklepie. Oprócz tej aktualizacji Harmonix twierdzi również, że upuścił nową partię sprzętu DJ-skiego i nową partię utworów z DLC, więc miejmy nadzieję, że Diamond Store będzie pełen zupełnie nowych rzeczy, gdy zadebiutuje.

Oprócz oferowania Diamond Stage, Harmonix uruchamia również kanał Twitch o nazwie Bezpiecznik. Ten kanał będzie transmitować to, co dzieje się na Diamond Stage 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, chociaż jeśli możesz oglądać w grze, jest to prawdopodobnie lepsze, ponieważ masz Diamenty do głosowania i udostępniania. Jednak Harmonix twierdzi również, że umożliwi Twitch Drops na kanale FuserHeadliner, więc oglądanie tego powinno nadal rozdawać trofea. WytapianieNowa aktualizacja Diamond Stage zostanie udostępniona później na wszystkich platformach Wytapianie Dostępne, więc bądź na bieżąco z jego przybyciem.

READ  Pierwsza oferta na iPada z okazji pierwszego dnia pamięci: 100 USD zniżki na iPada mini

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *