Edgeworks Entertainment przedstawia TerraGenesis: symulację rekultywacji przestrzeni na lądzie

Przegapiłeś sesję z GamesBeat Summit 2022? Wszystkie sesje są teraz dostępne do streamowania. patrz teraz.


Alexander Wayne, założyciel Edgeworks Rozrywkatworzysz kosmiczny slajd, TerraGenesis: wyjście na lądkontynuacja udanej symulacji odzyskiwania planet, TerraGenesis: Space Settlers, we współpracy z wydawcą darmowych gier Tilting Point.

To jest jedna oferta. Winn jest jedynym twórcą ambitnego drugiego tytułu, którego akcja toczy się w uniwersum TerraGenesis: Space Settlers, kosmicznej grze symulacyjnej, która została do tej pory pobrana ponad 28 milionów razy.

TerraGenesis: Space Settlers to pasja stworzona wyłącznie przez Winna, który kodował grę podczas podróży po Nowej Zelandii z żoną i współzałożycielem za kierownicą.

Zakorzeniona w prawdziwej nauce z NASA, TerraGenesis: Landfall to gra o przetrwaniu w kosmosie, która rzuca wyzwanie graczom, aby zbudować i rozbudować pierwszą ludzką osadę na Marsie i innych światach. Pierwsze spojrzenie na TerraGenesis: Landfall pokazuje kolejny wielki krok ludzkości w zaludnianiu innych planet.

W TerraGenesis: Landfall gracze zmierzą się z niebezpiecznym zadaniem zbudowania pierwszej ludzkiej osady w innym świecie. Aby to zrobić, będą rekrutować osadników i zarządzać zasobami, aby zapewnić przetrwanie i rozwój ich osady od śladu w kurzu do kwitnącego miasta.

Inne planety to niebezpieczne miejsca, a gracze będą musieli przezwyciężyć wyjątkowe i trudne losowe zdarzenia, gdy się pojawią, które ukształtują przyszłość ich planety i jej mieszkańców. Gracze zaprojektują swoje miasta, aby umożliwić im zamieszkanie i przetrwanie, a także wyślą wędrujące pojazdy, aby odkrywać ukryte zasoby i sekrety. Jeśli im się to uda, rozszerzą kulturę i możliwości swojego miasta poza to, o czym mogłaby marzyć każda osoba pozaziemska.

Wstępna rejestracja na TerraGenesis: Landfall jest już dostępna pod adresem Sklep Google Play dla urządzeń z systemem Android. Gra zostanie wydana później na Apple iOS.

„Jestem bardzo podekscytowany wydaniem kolejnej gry z serii TerraGenesis, głębszym spojrzeniem na fascynujący proces odkrywania i zasiedlania nowego świata. To ekscytująca część przygody, do której gracze TerraGenesis chcieli, abyśmy kręcili lat i teraz możemy to wreszcie zrobić!”, powiedział dyrektor generalny Edgeworks Winn. „Marzenie o udostępnieniu graczom kolejnych gier TerraGenesis spełniło się i nie mogliśmy wymyślić lepszych partnerów do pomocy w tej misji niż Tilting Point, zwłaszcza po tym, jak bardzo pomogliśmy dotrzeć do tak wielu graczy w pierwszym meczu”.

READ  Prawdziwa potęga gier na PC w urządzeniu przenośnym

Po osiągnięciu początkowego sukcesu z grą na własną rękę, Wayne odkrył, że był w stanie znacznie poszerzyć grono odbiorców swojej gry dzięki współpracy z Tilting Point. Po latach prac zespół Edgeworks rozrósł się do ośmiu pracowników, a Tilting Point przejęło TerraGenesis, a Edgeworks pozostał licencjobiorcą znaku towarowego tytułu.

„Alexander jest wyjątkowym deweloperem, a jego historia sukcesu polegająca na stworzeniu gry, która została pobrana dziesiątki milionów razy, jest oszałamiająca” — powiedział Samir Agili, prezes i dyrektor generalny Tilting Point. „TerraGenesis: Landfall zamienia się w świetną grę i nie możemy się doczekać, aby pomóc Alexandrowi rozwinąć ją w kolejną wielką symulację kosmiczną”.

Credo GamesBeat Gdy zasięg branży gier jest „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią. Dowiedz się więcej o członkostwie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top