Fani Assassin’s Creed Valhalla tłumaczą dialogi rdzennych Amerykanów

Współpracując z ekspertami językowymi, Access the Animus udostępnia tłumaczenia Dialogu Kanien’kehá: ka / Mohawk z Assassin’s Creed Valhalla.

Dzięki oddanym fanom, Assassin’s Creed Valhalla Gracze mogą teraz uzyskać dostęp do napisów dialogów rdzennych Amerykanów używanych w regionie Vineland (wybrzeże północnoamerykańskie) w grze.

Plik Zabójca doktryn Grupa fanów Dotarcie do Animusa Współpracowała z Kanien’kehá: ka Onkwawén: na Raotitióhkwa Language and Cultural Centre w celu przetłumaczenia oryginalnego amerykańskiego dialogu Valhalli. Mieszkańcy Vinelandu w grze są członkami plemienia Kanien’kehá: Ka, znanego również jako plemię Mohawków. Valhalla Gracze mogą odblokowywać i podróżować do Vineland – kiedy to było zamieszkiwane głównie przez ludność Mohawków – w celu wzięcia udziału w jednorazowej misji przetrwania.

Związane z: Dlaczego Assassin’s Creed: Revelations to najważniejsza gra w serii

Plik Zabójca doktryn Seria znana jest z dbałości o szczegóły w Powtarzanie wydarzeń historycznych i kultur. Jeśli chodzi o Finlandię, historycy uważają, że obszar ten obejmuje Nową Fundlandię i Zatokę św. Wawrzyńca, a być może nawet Nowy Brunszwik. Odkrywca nordycki Lev Erickson po raz pierwszy dotarł do tego obszaru około 1000 roku naszej ery. Jednak gra – która umieszcza graczy w pokazach wojownika Wikingów Ivora Varensdottira – rozgrywa się ponad sto lat przed podróżą Eriksona.

Vineland część Valhalla Zawiera ukryte połączenia na rok 2012 Assassin’s Creed III I 2014 Fatal Creed Rogue, I oba występują głównie w Ameryce Północnej. W szczególności , Assassin’s Creed IIIGłówny bohater, Ratonhnhaké: ton – znany również jako Connor Kenway – jest członkiem Kanien’kehá: ka.

Związane z: Assassin’s Creed: Co sprawia, że ​​śmierć Edwarda Kenwaya jest kolosalnym wydarzeniem

Opracowany przez Ubisoft Montreal i opublikowany przez Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla Teraz dostępne na Xbox One i Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows i Google Stadia.

READ  Snapdragon 888 Plus pojawia się w Geekbench z wynikiem 12 konkurentów dla iPhone'a

Źródło: youtube, Przez Gra w demencję

Historia Chrisa Redfielda w Resident Evil Village

Resident Evil Village: wyjaśnienie roli Chrisa Redfielda


O autorze

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top