Fani Assassin’s Creed Valhalla tłumaczą dialogi rdzennych Amerykanów

Współpracując z ekspertami językowymi, Access the Animus udostępnia tłumaczenia Dialogu Kanien’kehá: ka / Mohawk z Assassin’s Creed Valhalla.

Dzięki oddanym fanom, Assassin’s Creed Valhalla Gracze mogą teraz uzyskać dostęp do napisów dialogów rdzennych Amerykanów używanych w regionie Vineland (wybrzeże północnoamerykańskie) w grze.

Plik Zabójca doktryn Grupa fanów Dotarcie do Animusa Współpracowała z Kanien’kehá: ka Onkwawén: na Raotitióhkwa Language and Cultural Centre w celu przetłumaczenia oryginalnego amerykańskiego dialogu Valhalli. Mieszkańcy Vinelandu w grze są członkami plemienia Kanien’kehá: Ka, znanego również jako plemię Mohawków. Valhalla Gracze mogą odblokowywać i podróżować do Vineland – kiedy to było zamieszkiwane głównie przez ludność Mohawków – w celu wzięcia udziału w jednorazowej misji przetrwania.

Związane z: Dlaczego Assassin’s Creed: Revelations to najważniejsza gra w serii

Plik Zabójca doktryn Seria znana jest z dbałości o szczegóły w Powtarzanie wydarzeń historycznych i kultur. Jeśli chodzi o Finlandię, historycy uważają, że obszar ten obejmuje Nową Fundlandię i Zatokę św. Wawrzyńca, a być może nawet Nowy Brunszwik. Odkrywca nordycki Lev Erickson po raz pierwszy dotarł do tego obszaru około 1000 roku naszej ery. Jednak gra – która umieszcza graczy w pokazach wojownika Wikingów Ivora Varensdottira – rozgrywa się ponad sto lat przed podróżą Eriksona.

Vineland część Valhalla Zawiera ukryte połączenia na rok 2012 Assassin’s Creed III I 2014 Fatal Creed Rogue, I oba występują głównie w Ameryce Północnej. W szczególności , Assassin’s Creed IIIGłówny bohater, Ratonhnhaké: ton – znany również jako Connor Kenway – jest członkiem Kanien’kehá: ka.

Związane z: Assassin’s Creed: Co sprawia, że ​​śmierć Edwarda Kenwaya jest kolosalnym wydarzeniem

Opracowany przez Ubisoft Montreal i opublikowany przez Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla Teraz dostępne na Xbox One i Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows i Google Stadia.

READ  McLaren testuje samochód wyścigowy Artura na torze Monza

Źródło: youtube, Przez Gra w demencję

Historia Chrisa Redfielda w Resident Evil Village

Resident Evil Village: wyjaśnienie roli Chrisa Redfielda


O autorze

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *