Fani God of War Ragnarok denerwują się drobnymi szczegółami

Bóg wojny Fani boją się małej, ale użytecznej rzeczy Bóg wojny Ragnarok Szczegóły, po części dlatego, że są to szczegóły, które często oddzielają świetne gry od zwycięzców Gry Roku. W zeszłym miesiącu PlayStation i Santa Monica Studios wreszcie ujawniły, co nowego Bóg wojny Gra jest wraz z kilkoma fragmentami zrzutów ekranu z rozgrywki. A ta gra ukrywa powyższe szczegóły, które dopiero teraz są dostrzegane.

Idź na Twittera, jeden Bóg wojny Fan ujawnił, że istnieje szkic podróży Atreusa i Kratosa na szczyt góry, który ma miejsce w pierwszym meczu na kołczanie tego pierwszego. Jak zauważyli niektórzy fani, miał w rękawie te same gryzmoły w pierwszym meczu, ale to nieprawda. Jest podobny, ale nie taki sam jak grafika, co czyni go jeszcze bardziej imponującym. Mógł użyć dokładnie tego samego kołczanu w sequelu, a większość graczy nawet by tego nie zauważyła, ale Sony Santa Monica postanowiło odwrócić łatwą ścieżkę.

Oczywiście takie szczegóły nie mają wpływu na jakość gry, ale zawsze wskazują na jakość gry. czy Bóg wojny Ragnarok Będzie w stanie przewyższyć ponowne uruchomienie z 2018 roku, co dopiero się okaże, ale wygląda na to, że w sequelu zostanie wpompowana dbałość o szczegóły i zasoby, co oznacza, że ​​​​jest wcześnie faworytem Gry Roku 2022.

Bóg wojny Ragnarok Planowana jest premiera na całym świecie na PS4 i PS5 w nieznanym terminie. Obecnie oczekuje się, że gra zostanie wydana w przyszłym roku, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry i wszystkiego, co związane z PlayStation, kliknij Tutaj.

READ  Pierwszy rozdział ukazuje się w listopadzie, ale później w ostatnim pokoleniu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top