Feiyu podnosi DJI, umożliwiając podłączenie mini kamery samobalansującej do wszystkiego, co chcesz

Pół dekady temu firma Dronemaker DJI zrealizowała swoje minikamery lotnicze Może się przydać do noszenia na piechotę Ale to nie jedyna firma, która ma monopol na kurczącą się technologię. Rywal FeiyuTech ma teraz profil DJI Jeep Zawodnik, który podnosi stawkę, umożliwiając rozdzielenie dwóch w pełni zautomatyzowanych osi, dzięki czemu możesz przymocować lekką, samobalansującą kamerę do samochodu, kasku, nadgarstka lub dowolnej powierzchni magnetycznej w odległości do trzech stóp.

zwany Kieszeń FeiyuTech 2Si on Na stronie crowdfundingowej Indiegogo Za 399 USD lub trochę mniej, jeśli skorzystasz ze zniżek na wczesne ptaki.

Według firmy kamera rejestruje materiał do 4K z szybkością 60 klatek na sekundę przy użyciu czujnika Sony IMX 317 i może wykonać do 3 godzin ciągłego nagrywania w rozdzielczości 1080p. Podczas gdy na uchwycie masz tylko kwadratowy podgląd wideo, możesz wyświetlić cały ekran telefonu, a port Micro HDMI umożliwia podłączenie go do monitora lub telewizora. Ładowanie i przesyłanie danych odbywa się przez USB-C, a wbudowane jest gniazdo statywu 1/4 cala. Snapy zapisywane są na karcie microSD UHS-1 o pojemności do 512 GB. Więcej specyfikacji tutaj.

Jeśli oceniamy przez niektórych Wczesne recenzje YouTubeJakość obrazu może pozostawiać wiele do życzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o czystość i zakres dynamiczny. Nie oczekuję, że Feiyu lub DJI przestaną sprzedawać swoje większe obrabiarki na telefonyi niezrównane aparaty i lustrzanki cyfrowe w najbliższym czasie.

Ale bardzo łatwo jest rzucić jedną z tych odłączanych kamer na stojak, taki jak GoPro, lub uderzyć jedną o żelazną metalową powierzchnię i natychmiast uzyskać stabilne ujęcia.

To świetny sposób dla tych firm fotograficznych Rywalizuj z GoProzresztą, którego upór był w aparacie Znacząco się poprawia w ostatnich latach. Bez żadnych oczywistych kompromisów poza widocznym zwiniętym kablem, nie zdziwiłbym się, gdyby DJI i inni poszli za przykładem Feiyu.

READ  Sonda: Nie kupiłbyś telefonu z reklamami, gdyby był tańszy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *