Final Fantasy XIV: Endwalker data premiery opóźniona

Wraz z oficjalnym zwiastunem premierowym firma Square Enix przesunęła datę premiery Final Fantasy XIV: Endwalker Na wszystkich platformach, tj. PC, PS4 i PS5. Rozszerzenie, które pierwotnie zaplanowano na światową premierę 23 listopada, rozpocznie się teraz 7 grudnia, a wczesny dostęp rozpocznie się cztery dni wcześniej, 3 grudnia. Innymi słowy, gra została przełożona dokładnie o dwa tygodnie.

Słowo na opóźnienie pojawia się w sposobie, w jaki producent i reżyser, Naoki Yoshida, wygłasza w wiadomościach długie oświadczenie, w którym stwierdza, że ​​opóźnienie gry to jego wina, a po Yoshidzie chciał nieco poprawić jakość zawartości. w.

„Bardzo przepraszam, że udostępniam to tak blisko premiery, ale zdecydowałem się odłożyć wydanie Endwalkerpowiedział Yoshida. „Pierwotna data premiery to wtorek, 23 listopada 2021, ale zdecydowałem się opóźnić wydanie o dwa tygodnie. W związku z tym dodatek zostanie wydany we wtorek, 7 grudnia 2021. Istnieje kilka powodów opóźnienia , ale ponieważ nadzoruję wszystkie aspekty tytułu jako szef projektu, odpowiedzialność spoczywa wyłącznie na mnie.Pozwólcie mi przekazać moje najszczersze przeprosiny naszym graczom, Wojownikom Światła na całym świecie, którzy tak bardzo nie mogli się doczekać premiery z Endwalker. Naprawdę przepraszam.”

Jak wspomniano, oświadczenie jest znacznie dłuższe i bardziej szczegółowo wyjaśnia, dlaczego gra została opóźniona. Jak już wspomniałem, to całkiem zwyczajne rzeczy, ale jeśli chcesz przeczytać więcej, możesz to zrobić Tutaj.

Final Fantasy XIV: Endwalker ukaże się na całym świecie 7 grudnia na PC, PS4 i PS5. Poniżej możesz przeczytać więcej na ten temat, dzięki uprzejmości oficjalnego publicysty:

Endwalker Będąc punktem kulminacyjnym historii Hydaelyn i Zodiaka, Wojownicy Światła będą musieli stawić czoła jeszcze większej katastrofie, podróżując na krańce Hydaelyn, a nawet na Księżyc. Oprócz przyniesienia długiej historii, która zaczęła się od świat odrodzony do końca, Endwalker Będzie to nowy początek dla ukochanej gry MMO, torując drogę do nowych przygód, którymi starzy fani i nowi gracze mogą cieszyć się razem.”

READ  Program AI zapewnia szczegółowe spojrzenie na strumienie plazmy stosowane w leczeniu raka

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *