Galaxy Z Fold 4 może mieć lepszy teleobiektyw niż S22 Ultra

Składana przestrzeń z roku na rok robi się coraz gorętsza. Samsung jest obecnie niekwestionowanym liderem rynku, ale biorąc pod uwagę uruchomienie dwóch kolejnych firm Fajne zginalne telefony w tym roku Wygląda na to, że niektórzy producenci przygotowują się do wydania Zduplikowane wersje Ze swoich starych telefonów południowokoreański gigant będzie musiał mocniej walczyć o utrzymanie swojej pozycji. Jednym z obszarów, który wymaga poprawy jest kamera I wygląda na to, że firma już nad tym pracuje.

Słyszeliśmy plotki, że Złożenie Galaxy Z 4 będzie miał Najlepszy zestaw kamer Fold 3, który zawiera główny czujnik 12 MP, moduł teleobiektywu 12 MP z 2-krotnym zoomem optycznym i moduł ultrawide 12 MP. Wybitny przeciek Lodowy świat Teraz ujawniono dokładną specyfikację aparatu dla Fold 4.

Przewodnik mówi, że nadchodzący Galaxy Z Fold będzie miał aparat główny 50 MP, ultraszerokokątny czujnik 12 MP i moduł teleobiektywu 12 MP z 3-krotnym zoomem optycznym.

Ice dodaje, że będzie to najlepszy teleobiektyw Samsunga 3x w historii – nawet lepszy niż czujnik 3x w Galaxy S22 Ultra – i może to sprawić, że Galaxy Z Fold 4 będzie jednym z najlepszych. Najlepsze telefony z aparatem Jednak w tym roku S22 Ultra nadal będzie królem zoomu, biorąc pod uwagę, że ma również 10-krotny obiektyw peryskopowy.
Powiedziawszy to, najlepiej nie spodziewać się drastycznych zmian. Dzieje się tak dlatego, że celem numer jeden Samsunga w przypadku składanych telefonów jest cienkość i łatwość użytkowania, a do składanego telefonu nie można zbyt wiele wcisnąć Waży 260 gramówwięc większe czujniki mogą nie być w tej chwili opcją.

Niezależnie od tego, są to przyzwoite specyfikacje aparatu, a wszelkie niedociągnięcia zostaną naprawione przez oprogramowanie.

w ostatnich dniach sprawia, że ​​nieszczelnyGalaxy Z Fold 4 będzie miał układ kamer podobny do Galaxy S22 Ultra bez wycięć i może mieć nieco szersze ekrany wewnętrzne i zewnętrzne. Według wcześniejszych doniesień telefon będzie zasilany przez Lwia paszcza 8 Gen 1 Plus Jest mało prawdopodobne, że będzie miał gniazdo na rysik S Pen. Samsung ma ujawnić telefon w sierpniu wraz z Z Flip 4 i nadchodzącymi smartwatchami.
READ  Google chce, aby urządzenia wiedziały, kiedy zwrócić uwagę

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top