Genshin Impact otrzymuje nowy zwiastun przedstawiający nową postać, Raidena Shoguna

Aktualności

Po ujawnieniu wersji 2.1 Genshin Impact, MiHoYo udostępniło wkrótce nowy zwiastun przedstawiający jedną z nowych postaci.

Następny Ujawniono Genshin Impact w wersji 2.1MiHoYo wypuściło nowy zwiastun przedstawiający jedną z nowych postaci, które już wkrótce.

Mamy nowe spojrzenie na szoguna Raidena (już widzieliśmy, jak gra w tym czasie .) Najnowsza transmisja na żywo) i tym razem zerkniemy na jej tło, które zdecydowanie wygląda na burzliwe.

Zostanie wydany 1 września wraz z aktualizacją.

Możesz je sprawdzić poniżej zarówno w angielskich, jak i japońskich zwiastunach, w zależności od preferencji językowych. Trzeba przyznać, że wersów mówionych jest niewiele.

Oto jak MiHoYo oficjalnie opisuje Raiden Shogun.

„Pozostał cień dawnych czasów i puste sny. Tymczasem serca śmiertelników są obciążone wieczną samotnością. Taki obraz pozostał na Planie Euthemii w dniu ceremonii goniącej za wizją.”

Jeśli chcesz zobaczyć więcej Efekt Jinshin, jesteśmy spóźnieni Wywiad MiHoYo o platformach do gier, inspiracjach i nie tylko. Możesz także Przeczytaj naszą recenzję i oglądaj zwiastuny Dedykowane Kamisato AyakaI Jeden do pamiętnika, I Pokaż jeden Sayo.

Co więcej, ty Przeczytaj więcej o aktualizacji 2.1. Gra jest obecnie dostępna na urządzenia PS5, PS4, PC, iOS i Android.

READ  Apple zamienia iPada w inteligentny wyświetlacz do sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *