Goldeneye 007 Osiągnięcia Xbox pojawiają się na stronie internetowej

Witryna osiągnięć Xbox prawdziwe osiągnięcia (Dziękuję Wario 64Opublikuj listę osiągnięć Amin Abeer 007, co jest intrygujące, ponieważ ta gra nie jest dostępna na platformach Xbox i wskazuje na możliwy wyciek portów z podstawowego FPS-a.

Jest to ekscytujące, ponieważ w ogóle nie widzieliśmy żadnego portu gry, który utrzymywał ją w pułapce na N64 z powodu plątaniny umów licencyjnych między deweloperem Rare, Nintendo i MGM. Najbliższy powrót Goldeneye’a jest reimaginacją Wii, która w niewielkim stopniu przypomina oryginalną grę. To był port Xbox Live Arcade wyciekł wcześniej w 2021 roku, ale to najwyraźniej nie ujrzało światła dziennego, dopóki nie nastąpił wyciek. Nader wiele razy próbował uzyskać dostęp do świata, ale za każdym razem został pokonany. To może się jednak zmienić i to nie bardzo szybko.

Ostatnie znaki wskazują na powrót gry na współczesne konsole. Gra została niedawno zakazana w Niemczech Wzniesiony, co początkowo sugerowało, że gra może trafić na Nintendo Switch Online. Ale w połączeniu z nowymi osiągnięciami może to sygnalizować, że gra pojawi się na konsolach Microsoftu.

Same osiągnięcia są tym, czego można się spodziewać po Goldeneye, z osiągnięciami dla każdego oczyszczonego poziomu, trudnościami, czasem na ukończenie poziomu i kilkoma innymi osiągnięciami dla wielu graczy. Wygląda na to, że wszystkie części gry, czy to dla jednego gracza, czy dla wielu graczy, pozostaną takie same, co daje nadzieję, że w końcu dostaniemy kopię Goldeneye 007 na konsolę inną niż N64.

READ  Film zza kulis Gran Turismo 7 sprawia, że ​​jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top