Google wypuścił Androida 13 Beta 2.1 dla telefonów Pixel

Firma Google wydała nową aktualizację dla Androida 13 Beta. Chociaż jesteśmy dopiero w połowie miesiąca, nowa łatka Androida 13 Beta 2.1 rozwiąże niektóre problemy, które miały wpływ na urządzenia Pixel natychmiast po pierwszym wydaniu publicznego systemu Android 13 Beta.

Informacje o wersji Google zawierają następujące poprawki:

  • Naprawiono problem polegający na tym, że wpisywanie w pasku wyszukiwania powodowało pustą listę sugestii.
  • Naprawiono błąd powodujący awarię i ponowne uruchamianie urządzeń podczas działania hotspotu.
  • Naprawiono problem polegający na tym, że podczas rozmowy telefonicznej w tle słychać było dźwięk wstrzymania wybierania.
  • Naprawiono problem powodujący awarię i ponowne uruchamianie urządzeń po odłączeniu od Androida Auto.

Aktualizacja w połowie cyklu nadal zawiera tę samą listę znanych problemów, co wersja Beta 2, która została wydana 11 maja, z wyjątkiem tych omówionych powyżej. Dla mnie 9do5GoogleProblem z paskiem wyszukiwania utrzymuje się pomimo odświeżania w połowie cyklu.

Google Pixel 5, Pixel 6 Pro i Pixel 5a

Jeśli korzystasz już z Androida 13 beta, aktualizacja automatycznie powiadomi Cię za pomocą powiadomienia OTA. Jeśli korzystasz z programu Android 12 QPR (Quarterly Platform Release), musisz zrezygnować i ponownie zarejestrować się w wersji beta Androida 13 – pamiętaj, że wersja beta Androida 13 jest nadal we wczesnej wersji beta i jest mięsista lista problemów. Osoby, które chcą zapisać się do jednego z dwóch programów pilotażowych, mogą to zrobić Rejestracja tutaj.

Pamiętaj, że jeśli chcesz się zarejestrować, w większości przypadków nie będziesz mógł wrócić do wersji publicznej bez wyczyszczenia danych. Upewnij się, że przeprowadziłeś odpowiednie badania przed zarejestrowaniem się na urządzeniu, którego używasz na co dzień.

źródłoprzez

READ  Układy nowej generacji firmy Intel mogą działać z superszybkimi prędkościami do 5,8 GHz

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top