Gra wieloosobowa „Dragon Quest X” będzie dostępna tylko w wersji offline w Japonii

Kwadratowy Enix Zostało to ogłoszone Dragon Quest X: Powstanie Pięciu Plemion Dostaniesz wersję offline, która ukaże się w przyszłym roku, chociaż będzie dostępna tylko w Japonii.

Dragon Quest X: Rise of the Five Tribes jest offline Zostanie on wydany 26 lutego 2022 r. i będzie dostępny w dniu PS4I PS5I Przełącznik Nintendo, I Komputer przez parowy, ale tylko dla graczy w Japonii. Gra będzie również oferować bezpłatne uaktualnienie z wersji PS4 do gry na PS5.

Smocza misja X Pierwotnie została wydana w 2012 roku i była internetową grą RPG, ale teraz otrzymuje wersję bez zleceń online. Niestety nie ma żadnych szczegółów na temat zachodniej wersji obecnej wersji offline.

MMO offline otrzyma rozszerzenie o nazwie Dragon Quest X: Sleeping Hero and Guide Ally jest offline, który według JimatsuWyświetli historię o tym samym rozmiarze, co oryginalne gry. Rozszerzenie zaplanowano na wiosnę 2022 roku.

Nowa linia główna Smocza Przygoda Zapowiedziano również grę. Dragon Quest XII: Płomień przeznaczenia Zostało to ujawnione podczas Smocza Przygoda 35 strumienia strumienia. Niewiele ujawniono na temat gry, ale będzie wymagała ciemniejszego i poważniejszego tonu niż poprzednie wpisy.

Ujawniono również, że zmiany zostaną wprowadzone do turowego systemu walki w grze. Obecnie nie jest dostępna żadna data, ale gra zostanie wydana jednocześnie na całym świecie.

Wydarzenie pokazało również nową wersję oryginalnej gry NES Smocza misja 3, który łączy dwuwymiarowe i trójwymiarowe wzory. gra Dragon Quest 3 HD-2D Jest produkowany przez tę samą osobę, która za nim stoi Ośmiornicowy podróżnik Wykorzystuje podobną technikę.

w innych wiadomościach, Poważna awaria Facebooka uniemożliwia użytkownikom Oculus Quest granie w którąkolwiek z ich gier VR.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top