GTA 6: Fani wierzą, że Rockstar oddał pierwszy strzał w trylogii GTA

Jedno zdjęcie domu w GTA mod: San Andreas wywołało spekulacje fanów, że w rzeczywistości był to pierwszy zrzut ekranu Grand Theft Auto 6.

Wysłany dnia Fora GTAZdjęcie zostało znalezione wśród zdjęć na ścianie Lil 'Probe’Inn o tematyce UFO w San Andreas i, dość trafnie, zapoczątkowało nową teorię spiskową – że Rockstar ukradkiem ukradł pierwszy obraz GTA 6 w swoim najnowszym Transformerze.

Obraz, który możesz zobaczyć w poniższym tweecie (jako zrzut ekranu z gry i sztucznie podniesiona wersja), pokazuje po prostu widok z przodu nieokreślonego domu, aczkolwiek z wiszącym nad nim UFO. Fabuła bierze się z tego, że nawet najbardziej zagorzały fan GTA nie może zdecydować, skąd wziął się ten domowy model.

Wysoka jakość grafiki oznacza, że ​​fani nie sądzą, że pochodzi ona z samej trylogii GTA, ale wydaje się, że domu nie można znaleźć również w GTA 5. To nieuchronnie doprowadziło do dyskusji o tym, skąd pochodzi obraz i dlaczego Rockstar go umieścił – zwłaszcza w pokoju pełnym odniesień do UFO, jednym z ognisk sformułowania teorii fanów w serii GTA.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że GTA 6 może powrócić do otoczenia inspirowanego Miami, a użytkownik GTA Forums igrobar Prześledź realistyczny dom w Boca Raton (położony na północ od Miami), który ma uderzające podobieństwo do twojego zrzutu ekranu. Rockstar jest znany z przeobrażania rzeczywistych budynków w swoich fikcyjnych miastach, a fani utknęli w przekonaniu, że ten obraz jest namacalną wskazówką scenerii.

READ  Lalkę Barbie można oszukać, aby sprawdziła zdjęcie profilowe nowego filmu na Instagramie

Porównanie użytkowników igrobar domu z prawdziwego życia GTA Forums z domem z puzzlami GTA Trilogy.

Choć to wszystko może być kuszące, w tym momencie jest to oczywiście tylko przypuszczenie – obraz może z łatwością być nieużywanymi obrazami koncepcyjnymi, testem środowiskowym lub po prostu obrazem wygenerowanym przez grę lub zmienionym. Skontaktowaliśmy się z Rockstar w celu uzyskania komentarza.

Niezależnie od tego, czy jest to obraz GTA 6, czy nie, wydaje się, że musimy długo czekać, aby faktycznie zagrać w tę grę. Chociaż wiemy, że jest w fazie rozwoju, ostatnie raporty wskazują, że gra zostanie wydana w 2024 lub 2025 roku, co jest w pewnym stopniu zgodne z przygotowaniami Take-Two na duży wzrost wydań dużych gier. Słyszeliśmy również, że Dr. Dre tworzy nową muzykę do GTA i że Rockstar pracował nad kilkoma świetnymi NPC.

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top