Gurman: Apple planuje wiele wydarzeń na jesień, M1X MacBook Pro będzie dostępny w listopadzie

Apple planuje zorganizować kilka wydarzeń tej jesieni, które łącznie obejmą wprowadzenie na rynek nowych iPhone’ów, zegarków Apple, zaktualizowanych AirPodsodnowiony iPad minii przeprojektowany MacBook Pro, z szacunkiem Bloomberg Dziennikarz Mark Gorman.


w Najnowszy cotygodniowy biuletyn na temat Power OnGorman mówi, że tak jak w zeszłym roku, jesienią przyszłego roku Apple zorganizuje kilka wydarzeń, z których pierwsze prawdopodobnie odbędzie się we wrześniu we wrześniu iPhone 13. W ubiegłym roku, ze względu na światowy kryzys zdrowotny i ograniczenia produkcyjne, iPhone 12 Skład został ogłoszony dopiero w październiku. Prezentacja wydarzenia z września 2020 r., zamiast skupiania się na nowych iPhone’ach, zegarkach Apple, iPadach i nowych usługach.

Oczekuje się, że w tym roku Apple powróci do swojej tradycji, corocznie ogłaszając flagowy produkt Iphone Aktualizacja we wrześniu, według Wiele raportów. W dzisiejszym biuletynie Gurman powtórzył swoje przesłanie Raporty z zeszłego tygodnia wcześniejNastępnie określ oczekiwania dla iPhone’a 13, aby uwzględnić aktualizacje aparatu skoncentrowane na zaawansowanych użytkownikach, bardziej zaawansowane ekrany i mniejsze wycięcie.

Wraz z nowymi iPhone’ami Gurman mówi, jak wcześniej informowaliśmy, że Apple może Oczekuje się, że trzecia generacja AirPods zostanie wydana Posiada zaktualizowany wygląd i Aktualizacja iPada mini Z większym ekranem, cieńszymi ramkami i lepszą wydajnością oraz Apple Watch Series 7 z Płynniejsza i lepsza wydajność i wydajność.

Jeśli chodzi o nadchodzące MacBooki Pro z mniejszymi ekranami LED, zaktualizowanymi projektami i krzemowym układem Apple M1X, Gurman twierdzi, że będą one dostępne do czasu, gdy obecny 16-calowy MacBook Pro z procesorem Intel będzie obchodził drugą rocznicę. 16-calowy MacBook Pro został ostatnio zaktualizowany w listopadzie 2019 r.

MacBooka Pro kupiłem w 2019 roku i nadal jest to najnowszy model. Pisząc to, zdałem sobie sprawę, że 16-calowy MacBook Pro wprowadzony na rynek w listopadzie 2019 r. to najnowszy high-endowy MacBook Pro firmy Apple. Niestety, niektóre problemy doprowadziły do ​​opóźnień w produkcji odnowionego 14-calowego i 16-calowego MacBooka Pro z chipsetem M1X. Ale wciąż musi trafić do sprzedaży, zanim obecny MacBook Pro będzie obchodził drugą rocznicę.

ten Pierwsze wydarzenie jesieni We wrześniu prawdopodobnie obejmie nowe iPhone’y, Apple Watch i AirPods, podczas gdy nowe iPady i potencjalne aktualizacje niektórych usług firmy mogą zostać zarezerwowane na drugie wydarzenie, przy czym ostatnie wydarzenie sezonu skupi się na krzemowych komputerach Mac firmy Apple.

READ  iPhone 14 Pro może być wyposażony w więcej pamięci RAM niż jakikolwiek poprzedni iPhone

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *