Helldivers 2 nadal pracuje nad „zwiększeniem pojemności serwera”

Helldivers 2 nadal pracuje nad „zwiększeniem pojemności serwera”

Twórca Helldivers 2, Arrowhead, przeprosił za ciągłe „problemy z wydajnością” serwera i powiedział, że pracuje nad „zwiększeniem pojemności serwera, aby pomieścić wszystkich”.

Po złożeniu obietnicy przyznania wszystkim graczom 50% PD i premii za zamówienie, aby zrekompensować „problem” polegający na otrzymywaniu nieprawidłowych nagród na koniec misji, równoczesna liczba Steam w Helldivers 2 nadal rośnie, co z kolei wydaje się mieć znaczący wpływ na stabilność serwera.


Helldivers 2 – zapowiedź zwiastuna | Gry na PS5 i PC

Helldivers 2 – zwiastun na PS5 i PC.

„Pomimo naszych najlepszych wysiłków, aby zwiększyć pojemność serwerów, aby pomieścić wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w wolności, doświadczamy problemów z wydajnością” – stwierdził zespół w oświadczeniu opublikowanym w weekend na X/Twitterze.

„Niezwłocznie ponownie pracujemy nad rozwiązaniem problemu i mamy nadzieję, że zostanie on rozwiązany tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy.”

Miało to miejsce kilka godzin temu, ale w chwili pisania tego tekstu nie było żadnych dalszych aktualizacji ani potwierdzeń dotyczących tego, kiedy Arrowhead ma nadzieję, że serwery w końcu się ustabilizują.

Helldivers 2 to obecnie największa premiera Playstation na Steamie, z prawie 300 000 jednoczesnych użytkowników zarejestrowanych w ten weekend na platformie PC. W tym momencie ponowne uruchomienie God of War firmy Sony Santa Monica jest rekordowe i wynosi 73 529 jednoczesnych użytkowników.

W zeszłym tygodniu dyrektor kreatywny Helldivers 2 i dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, powiedział, że wierzy, że gry powinny „zasługiwać na prawo do zarabiania”, dodając, że chociaż gracze mogą „wspierać ten tytuł” ​​poprzez DLC i mikrotransakcje, Arrowhead „Nigdy nikogo do tego nie zmuszaj” .” Więc”.

READ  Twórca Dragon's Dogma 2 wyjaśnia, w jaki sposób zespół stworzył ogromną mapę

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *